`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

فنگشویی استفاده از آینه در منزل

چه به فنگ شویی معتقد باشید یا نه، نمی توان منکر مزایای چیدمان عالی اتاق یا فضایی شد که به نظر می رسد انرژی به خوبی در آن جریان دارد. هر طراح داخلی به طور فعال هنر باستانی چینی را تمرین نمی کند، اما احتمالاً ناخواسته از اصول آن پیروی می کند - حداقل تا حدی. این به این دلیل است که اغلب، فنگ شویی عقل سلیمی است زیرا به جریان طبیعی و چیدمان بدون درهم و برهم خانه شما مربوط می شود. با این حال، یک مورد خاص وجود دارد که متخصصان فنگ شویی را در همه جا مبهوت می کند - و همه در مورد بهترین استفاده و قرار دادن آن اتفاق نظر دارند.

آینه ها دارای خاصیت انعکاس (و به طور موثر تکثیر) اشیاء در خانه شما هستند. بنابراین، چگونه متوجه می شوید که طبق اصول فنگ شویی از آینه ها در خانه خود به درستی استفاده می کنید؟ اگر این قوانین را از طریق متخصصان دنبال کنید، ممکن است احساس کنید که تمام حالات بد از ساختمان خارج می شود. به هر حال، مطمئن شوید که فضای شما منعکس کننده چیزی است که می خواهید در زندگی خود جذب کنید. داشتن یک خانه منظم و زیبا خیلی دور از ذهن نیست.

آینه ها را عمود بر درب ورودی قرار دهید

به طور کلی، کارشناسان فنگ شویی قرار دادن آینه را مستقیماً در مقابل درب ورودی توصیه نمی کنند، بلکه روی دیواری عمود بر آن قرار می دهند. درب ورودی در فنگ شویی بسیار مهم است. این سیستم پیشنهاد می ‌کند که وقتی آینه‌ ای را آویزان می‌ کنید، آن را با یک هدف وصل کنید، مانند گسترش فرصت‌ های زندگی ‌تان.

از آینه بر روی دیوار اتاق غذاخوری استفاده کنید

کارشناسان معتقدند که بهترین اتاق برای آویزان کردن آینه دکوراتیو در اتاق غذا خوری است که نشان دهنده ظرفیت شما برای نگهداری ثروت است چیزی که همه ما دوست داریم کمی بیشتر در زندگی خود منعکس کنیم.

از آینه در آشپزخانه پرهیز کنید

برعکس، دستورالعمل‌های فنگ شویی به طور کلی توصیه می ‌کنند که آینه‌ ها را در آشپزخانه قرار ندهید به خصوص اگر رو به اجاق گاز باشند - زیرا اعتقاد بر این است که چنین مکان‌هایی میزبان انرژی منفی است. بنابراین اگر به دنبال یک بین کابینتی آینه ای هستید، ممکن است بخواهید درباره آن تجدید نظر کنید.

آینه ها را در مقابل مناظر زیبا قرار دهید

بیشتر کارشناسان به شما هشدار می دهند که مراقب آنچه آینه شما در داخل و خارج از خانه منعکس می کند، باشید. بنکو می گوید: آینه ها در فنگ شویی مانند آسپرین هستند. آنها اغلب برای درمان بسیاری از بیماری‌ ها تجویز می ‌شوند. وقتی می‌ خواهید فضایی را گسترش دهید و نور بیشتری وارد کنید، راه حل سریعی هستند. حال تصور کنید از یک آینه طلایی با یک طرح جذاب استفاده می کنید که قطعا تاثیر خود را چندین برابر خواهد کرد. او افزود، فقط مطمئن شوید که آنها یک منظره زیبا را منعکس می کنند و نه پشته ای از صورتحساب ها.

تقریباً در هر جایی از راهرو یک آینه آویزان کنید

طبق فنگ شویی، آینه هایی که در راهرو قرار می گیرند به طور کلی مثبت دیده می شوند. با این حال، وقتی آنها در انتهای راهرو قرار می گیرند، می توانند جریان انرژی را در خانه شما کاهش دهند. از سوی دیگر، آنها می توانند در قسمت استراحت و پیچ پایین پله عالی باشند تا به گسترش فضا کمک کنند.

یک آینه نزدیک میز خود آویزان کنید

درست مانند آینه ای که منعکس کننده دسته ای از صورت حساب ها است می تواند انرژی منفی ایجاد کند، آینه ای که رو به روی میز شما قرار دارد بر علیه شما کار می کند و به طور موثر حجم کاری شما را دو برابر می کند. علاوه بر این، هیچ کس واقعاً نمی خواهد هنگام کار به خودش نگاه کند، درست است.

یک آینه در اتاق نشیمن انتخاب کنید

اعتقاد بر این است که در اتاق نشیمن، آینه ها با دو برابر کردن تعداد افراد حاضر در اتاق، مجالس را با شکوه تر می کنند. با این حال، اگر مهمان‌ های شما منفی هستند، می ‌توانند انرژی بد را نیز تقویت کنند - پس مراقب باشید چه کسی را دعوت می ‌کنید.

از قرار دادن آینه در مقابل تخت، مبل یا صندلی خودداری کنید

یکی از مکان هایی که کارشناسان فنگ شویی در مورد آویزان کردن آینه هشدار می دهند، پشت مبل یا تخت است. ماریان گوردون، کارشناس خبره فنگ شویی نیز توصیه می کند از وزن اشیاء بالای محل نشستن خودداری کنید. او می گوید: "فنگ شویی به معنای احساس امنیت در فضای شماست" و احساس امنیت با چیزی سنگین که مستقیماً بالای سر شما آویزان است دشوار خواهد بود.

از آینه در اتاق خواب استفاده کنید

طبق تحقیقات اگر مشکل خواب دارید، بیایید در مورد اینکه چرا آینه روی دیوار اتاق خواب شما ممکن است مقصر باشد، صحبت کنیم." او یک آزمایش سریع را پیشنهاد می کند تا ببیند آیا آینه شما ممکن است بر خواب شما تأثیر بگذارد یا خیر. او توصیه می کند: "آینه های اتاق خواب را برای چند شب بپوشانید و متوجه شوید که آیا خواب شما بهبود می یابد." "اگر با پوشاندن آنها راحت می خوابید، آنها را جایگزین کنید یا آنها را به دیواری که رو به تخت شما نیست منتقل کنید." لورا سرانو، مشاور فنگ شویی مستقر در نیویورک، می گوید از سوی دیگر، آینه ها باید با دقت در اتاق خواب استفاده شوند. اعتقاد بر این است که آینه ها توانایی فعال کردن انرژی در اتاق را دارند. مشتریانی که من با آنها کار می کنم گاهی اوقات انتخاب می کنند که آینه ای در اتاق خواب خود نگه دارند و به من می گویند که آرام می خوابند. برخی از مشتریان این ایده را دوست دارند که در اتاق خواب آینه وجود نداشته باشد. ممکن است فقط یک آینه بلند را در داخل در کمد قرار دهید. اگر این کار را انجام دادید، فقط مطمئن شوید که کمد سازماندهی شده است، زیرا آینه ها آنچه را که به نمایش می گذارند دو برابر می شود.

یک آینه دور از توالت انتخاب کنید

در حمام، کارشناسان فنگ شویی توصیه می کنند از آویزان کردن آینه مستقیماً در مقابل در یا توالت اجتناب کنید. گذشته از این واقعیت که آینه هایی که مستقیماً در مقابل درها قرار می گیرند، عموماً در هر اتاقی ایده بدی به حساب می آیند، می توان استدلال کرد که نگاه کردن به خود در توالت هرگز راحت نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید