`
شمانیوز
شما نیوز

هومن سیدی چهره خود را مخفی کرد | چه بلایی بر سر هومن سیدی آمده است؟

هومن سیدی عکسی با عینک دودی در اینستاگرام منتشر کرد.

حجم ویدیو: 3.07M | مدت زمان ویدیو: 00:00:41

هومن سیدی از بازیگران همه فن حریف سینما و تلویزیون است. هومن سیدی به واسطه نقش های جذاب و جنجالی که داشته مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. هومن سیدی علاوه بر بازیگری در کارهای هنری دیگری مانند کارگردانی، فیلم نامه نویسی، تدوین گری فعالیت دارد. بازی هومن سیدی در سریال عاشقانه موجب شد که بین مردم محبوبیت بیشتری را به دست آورد. هومن سیدی جوایز زیادی را از جشنواره های مختلف دریافت کرده است.

هومن سیدی

به تازگی هومن سیدی عکسی از خود به اشتراک گذاشته که سر خود را پایین انداخته و هم چنین عینک دودی بر چشم گذاشته است. هومن سیدی این عکس را با کپشن زیر به اشتراک گذاشت:

بیوگرافی هومن سیدی

هومن سیدی پس از پایان دبیرستان و دریافت دیپلم گرافیک کار خود را با حضور در کلاس های انجمن سینمای جوان رشت و ساخت چند فیلم کوتاه آغاز کرد. سپس به تهران آمد و در کلاس های بازیگری کارنامه به مدیریت پرویز پرستویی شرکت کرد. او فرزند دوم خانواده است و 2 برادر (حامد و هامون) و یک خواهر (هیلدا) دارد.

هومن سیدی پس از به دینا آمدن دخترش نیز خبری از ازدواج خود منتشر نکرد اما در پستی اینستاگرامی به حضور یک نفر در زندگی خود و به دنیا آمدن دخترش اعتراف نمود.

مادرش بازنشسته نیروی دریایی است و پدرش بازنشسته کارمند بانک کشاورزی می باشد.

هومن سیدی و آزاده صمدی در سال ۱۳۸۵ بازیگرای نقش اول سریال دیدنی و عاشقانه راه بی پایان بودند و در همان زمان ها یعنی سال ۱۳۸۵ هومن سیدی با خانم آزاده صمدی ازدواج کرد ولی متاسفانه در سال ۱۳۹۲ این دو بازیگر دوست داشتنی از هم جدا شدند

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها