`
شمانیوز
شما نیوز

استایل جنجالی مهراوه شریفی نیا روی فرش قرمز + عکس لورفته

عکسی که مهراوه شریفی نیا با بازیگران سریال دل در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

عکس مهراوه شریفی نیا را بدون مانتو روی فرش قرمز ببینید.  مهراوه شریفی نیا  متولد 29 فروردین 1360 در تهران، بازیگر است.  مهراوه شریفی نیا  فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه هنر می باشد.  مهراوه شریفی نیا  فرزند دو بازیگر سرشناس طلاق گرفته است. مهراوه شریفی نیا در کنار بازیگری یک نوازنده حرفه ای پیانو نیز می باشد.

 

GFcnPc5kWwKU

 

مهراوه شریفی نیا متولد 29 فروردین60 بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.مهراوه شریفی نیا مجرد و فرزند بازیگر سرشناس محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان است. مهراوه شریفی نیا در 8 سالگی و با بازی در فیلم سینمایی دزد عروسک ها درکنار مادرش وارد دنیای بازیگری شد مهراوه شریفی نیا یک پرسپولیسی دو آتیشه است، بانوی پرسپولیسی که در جنگ زرگری و کری خوانی با استقلالی ها همیشه پیشتاز بوده و هر استقلالی جرات کل کل با او را ندارد مهراوه شریفی نیا تصویری از سریال بر سر دوراهی با پوشش چادر در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

مهراوه شریفی نیا اولین فرزند محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان می باشد که هر دو از بازیگران صاحب نام می باشند، تنها یک خواهر کوچکتر بنام ملکیا دارد که او هم بازیگر است.

یپلمه ریاضی فیزیک دبیرستان است در دانشگاه یک ترم کارگردانی سینما خوانده اما از ادامه این رشته انصراف داد و در رشته موسیقی مدرک لیسانس گرفته است.

به لطف پدر و مادرش بازیگری را از سال 1368 وقتی 8 ساله بود با فیلم دزد عروسک ها در کنار مادرش شروع کرد و سال 1370 کنار پدرش با سریال امام علی وارد تلویزیون شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها