شمانیوز
شما نیوز

شقایق دهقان در بغل پسرش + عکس

عکس جدید و دیده نشده از شقایق دهقان را در این صفحه ببینید .

شقایق دهقان بازیگر جوان و پرطرفدار سینما و تلوزیون است . او در سریال های طنز زیادی ایفای نقش کرده است . شقایق دهقان در سریال های مهران مدیری نیز ایفای نقش کرده است و از بازیگران پرکار تلوزیون نیز محسوب می شود . در ادامه عکس و پست جدید شقایق دهقان را مشاهده می کنید .

 

 

شقایق دهقان در آغوش پسرش

 

 
شقایق دهقان در آغوش پسرش
 
 
 شقایق دهقان تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.
 

شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 اسفندماه سال 1357 در آلمان متولد شد. پدر و مادرش شقایق دهقان برای تحصیل پدرش در زمینه مهندسی مکانیک راهی آلمان شدند و در حالی که قصد بازگشت به ایران را نداشتند دخترشان شقایق در آلمان به دنیا آمد و بعد از اتمام تحصیلات پدر آنها به ایران بازگشتند. این بازیگر کشورمان دو خواهر و یک برادر دارد و رابطه عاشقانه ای میان خانواده آنها برقرار است و شقایق دومین فرزند خانواده است.

 

شقایق دهقان تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.

 
 
 

تصویر

 

ازدواج و طلاق شقایق دهقان

شقایق دهقان همسر مهراب قاسم خانی نویسنده کشورمان است و این زوج سالهاست که زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند.

این بانوی بازیگر همسر دوم مهراب قاسمخانی است و مهراب قاسم خانی از همسر اولش یک دختر به نیروانا داشت و در کنار شقایق دهقان صاحب یک فرزند پسر شد. شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی زندگی بی حاشیه ای در کنار هم داشتند اما مدتی است که ماجرای جدایی این زوج از یکدیگر قوت گرفته است و در فضای مجازی خبر جدایی آنها منتشر شد اما تابحال تاییدی از سوی این هنرمند درخصوص جدایی شان صورت نگرفته است.

 
 

تصویر

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied