شمانیوز
شما نیوز

اولین عکس از برادر شهاب حسینی در کنار یکدیگر + عکس

شهاب حسینی مجری برنامه همرفیق به همراه برادر بزرگش عکسی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. در ادامه عکس شهاب حسینی و برادرش را مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز، شهاب حسینی مجری برنامه همرفیق به همراه برادر بزرگش عکسی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. در ادامه عکس شهاب حسینی و برادرش را مشاهده می کنید.

 

dara-hayai-23

 

 

شهاب حسینی: ممنوع التصویر شدن در اجرای تلویزیونی برایم رحمت بود

مجری برنامه اینترنتی همرفیق که در جدیدترین قسمت این برنامه میزبان پیمان و مهراب قاسم خانی بود به بیان خاطره ای از دوران اجرایش در صداوسیما پرداخت و اظهار داشت: روزگاری در سال ۷۷ برای تلویزیون برنامه اجرا می کردم. یک روز صبح حراست شبکه ۲ من را به داخل مجموعه راه نداد و اعلام کرد که واحد تامین نیروی انسانی گفته ما به این افراد نیازی نداریم.

 

شهاب حسینی افزود: آن روز من درخواست کردم که آقای مدیر را ببینم. به او گفتم من ۲ سال است دارم کار می کنم و شما نباید من را رها کنید. آقای مدیر پاسخ داد من دلیل قطع همکاری با شما را نمی دانم. این طوری تشخیص داده شده است.

 

این بازیگر و مجری با یادآوری تمایلش به بازیگری در دهه هفتاد گفت: از مدیر پرسیدم من شاید بخواهم بازی کنم. آیا من ممنوع التصویر هستم؟ مدیر هم پاسخ داد من اگر جای شما بودم بازی نمی کردم. چون این کار به پشتوانه و تاریخ اجرای شما لطمه می زند. من از مدیر پرسیدم شما من را اخراج کردید. آن وقت نگران رزومه من هم هستید؟

 

بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن و بازیگر فیلم جدایی نادر از سیمین با اشاره به جمله ای از شیخ ابوالحسن خرقانی توضیح داد: در مرقد ایشان نوشته شده هر که آمد نانش دهید و از ایمانش مپرسید. چه آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد. این مرام خیلی قشنگ است. چون ما تصمیم گیرنده وجود یا عدم وجود همدیگر نیستیم.

 

مهراب قاسم خانی، مهمان برنامه همرفیق که به گفته خودش هفت سال است اجازه همکاری با تلویزیون را ندارد با تایید سخنان شهاب حسینی گفت: در گذشته با وجود این که من و مدیران تلویزیون اختلاف سلیقه جدی داشتیم؛ ولی رابطه مان خیلی خوب بود. با مدیران در جلسات طولانی هم چانه می زدیم و بحث می کردیم. یک هدف مشترک وجود داشت که سر آن هدف به تعامل می رسیدیم. صحبت هایمان در این جهت بود که می خواهیم برنامه ای جذاب تولید کنیم.

 

این فیلمنامه نویس افزود: در گذشته اتفاقی می افتاد که نفعش برای همه بود و اختلاف سلیقه تبدیل به دشمنی نمی شد. الان این طوری شده که می گویند چون طبق سلیقه ما فکر نمی کنی نباش.

 

همرفیق یک برنامه ترکیبی و گفت وگو محور با کارگردانی و اجرای شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادادی است. در هر قسمت از این برنامه، هنرمندان و چهره های سرشناسی به عنوان مهمان حضور دارند. همرفیق هر هفته از وب سایت نماوا پخش می شود.

 

154134072_166128215178898_1538078750566392239_n

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied