`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

عکس لورفته از مهران غفوریان در مهمانی + تصاویر

مهران غفوریان بازیگر سینمای ایران عکسی در یک مهمانی دهه شصتی از خودش پخش کرد.

به گزارش شمانیوز: مهران غفوریان بازیگر سینمای ایران عکسی در یک مهمانی دهه شصتی از خودش پخش کرد. مهران غفوریان در 13 دی 1393 ازدواج کرد مهران غفوریان و همسرش در حال حاضر یک دختر کوچک دارند.مهران غفوریان در خیابان مولوی تهران به دنیا آمد. پدرش ناخدای نیروی دریایی و اهل تهران و مادرش معلم و اهل تبریز است. یک برادر به نام مهدی دارد که از او ۵ سال بزرگتر است و آهنگسازی می‌کند.

 

 

1

 

بیوگرافی مهران غفوریان

 

مهران غفوریان در خیابان مولوی تهران به دنیا آمد و بزرگ شده تهرانسر و محله دریاست. پدرش ناخدای نیروی دریایی و اهل تهران و مادرش معلم و اهل تبریز است. یک برادر به نام مهدی دارد که از او ۵ سال بزرگتر است و آهنگسازی می‌کند.

 

 

مهران غفوریان

 

 

اولین بار سال 1373 در 20 سالگی به پیشنهاد یکی از دوستانش در تست برنامه آیتمی 39 به کارگردانی داریوش کاردان شرکت کرد و قبول شد.

اما اوج شهرت او برای ساخت مجموعه تلویزیونی زیر آسمان شهر بود که از بهترین و پر مخاطب ترین سریال های چند دهه اخیر تلویزیون بود که سری دوم و سوم آن را نیز ساخته و خودش نیز در نقش بهروز خالی بند نقش آفرینی کرده بود.

سعید آقاخانی، محمدرضا گلزار، یوسف تیموری، امین حیایی، محسن تنابنده و پیمان قاسم‌ خانی از جمله دوستان بسیار خوب و صمیمی‌ مهران مدیری هستند.

به جز کار در سینما و هنر ،شغل دوم نیز دارد و دارای یک فروشگاه آجیل و شیرینی فروشی می باشد.

 

همسر مهران غفوریان

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied