`
شمانیوز
شما نیوز

بیوگرافی نوید محمدزاده

نوید محمدزاده متولد ۱۷ فروردین‌ماه سال ۱۳۶۵ در استان تهران است. نوید محمدزاده دارای مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم عمران می‌‌باشد. در ادامه بیوگرافی نوید محمدزاده را میخوانید.

به گزارش شمانیوز: نوید محمدزاده متولد ۱۷ فروردین‌ماه سال ۱۳۶۵ در استان تهران است. نوید محمدزاده دارای مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم عمران می‌‌باشد. در ادامه بیوگرافی نوید محمدزاده را میخوانید.

 

tLYDMp0owCCF

 

بیوگرافی 

  • نام:نوید
  • نام خانوادگی:محمدزاده
  • تاریخ تولد:17 فروردین 1365
  • سالهای فعالیت:از 1382 تاکنون
  • وضعیت تاهل:مجرد

زندگی شخصی نوید محمدزاده

این هنرمند کشورمان در خانواده ای پرجمعیت با 12 فرزند در ایلام متولد شد و فرزند آخر خانواده است.

 

نوید محمدزاده دارای 11 خواهر و برادر است و خواهرزاده و برادرزاده های متعددی دارد و جمعیت این خانواده به حدود 100 نفر میرسد و همواره از پدرش به نیکی یاد میکند و از او به عنوان مردی بزرگ نام میبرد.

 

لانتوری

 

 

نوید محمدزاده از فوتبالیست شدن تا بازیگری 

نوید محمدزاده علاقه زیادی به فوتبال داشت و در دوران نوجوانی قرار بود که فوتبالیست شود و برای تیم نوجوانان سایپا بازی کند که با دیدن یک فیلم مسیر زندگی اش به کلی تغییر کرد.

اثرگذاری این فیلم روی نوید محمدزاده به اندازه ای بود که او را عاشق سینما کرد و از او چهره موفقی در دنیای هنر ساخت.

 

نوید محمدزاده

 

بازیگری نوید محمدزاده

نوید محمدزاده از چهره های جوان دنیای هنر است که بازیگری را از سال 82 در مؤسسه هفت هنر کرج آغاز کرده و در این موسسه زیر نظر هنرمندانی همچون محمد یعقوبی، مهتاب نصیرپور، علی سلیمانی و امیر قنبری آموزش دیده است.

این بازیگر کشورمان تا سال 86 فعالیت حرفه ای نداشته اما در این سال در فیلم «در میان ابرها» به کارگردانی روح الله حجازی در نقش مکمل مرد بازی کرده است و در همان سال ها در جشنواره استانی تئاتر تهران جوایزی را دریافت کرده و پس از آن نیز در جشنواره یازدهم تئاتر دانشگاهی جایزه بازیگری دوم مرد را دریافت کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید