شمانیوز
شما نیوز

ردپای جدید در جنجال فیلم سارا و نیکا + عکس

جنجال جدید ریحانه پارسا با سارا و نیکا فاش شد .

سارا و نیکا در سریال پایتخت چهره شدند و در این سریال با انتقاد های متفاوتی روبرو شدند . سارا و نیکا در اینستاگرام به شدت حواشی زیادی داشتند که باعث مشکلات فراوانی برای آن ها شد . سارا و نیکا در این مدت ممنوع الکار نیز شدند . در ادامه جزئیات از آن را می خوانید . 

 


خبرداغ : زندگی لاکچری دختر بزرگ علی دایی در آمریکا + عکس


 

 

  سارا و نیکا با ریحانه پارسا بعد از جنجالی شدن فیلم استخر مختلط ملاقات کرده اند. ریحانه پارسا با توجه به شرایطی که دارد در حال ارتباط گرفتن با بازیگران ایرانی خارج از کشور است و در این میان گفته می شود که او با سارا و نیکا دوقلوهای بازیگر ایرانی نیز ملاقاتی داشته و آن دو تحت تاثیر ریحانه اقدام به خودنمایی های غیر اخلاقی کرده اند.

 

     
ردپای ریحانه پارسا در جنجال فیلم استخر مختلط سارا و نیکا + عکس
 

سارا و نیکا بازیگران ایرانی هستند. سار و نیکا در سریال پایتخت مشهور شدند. پس از پخش شدن فیلم سارا و نیکا در استخر سارا و نیکا ممنوع الکار شدند. سارا و نیکا هم اکنون در سوئد زندگی می کنند. در ادامه بیشتر از سارا و نیکا بخوانید.

 
 
 

سارا و نیکا در پایتخت

سار و نیکا

سارا و نیکا دو خواهر دو قلویی که با حضور در سریال پایتخت مشهور شدند و متاسفانه جنبه این شهرت و دیده شدن را نداشتند و خیلی زود وارد حاشیه شدند. ما در این گزارش نگاهی می اندازیم به مسیری که این دو بازیگر نوجوان در صداوسیما طی کردند:

سارا و نیکا

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر می گردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند.

 

سارا و نیکا در پایتخت دیده شدند

نوروز سال 90 بود که شبکه یک سری اول سریال پایتخت را روی آنتن برد و سارا و نیکا 6 ساله نقش دختران دوقلو نقی و هما را ایفا کردند و ماجرای حضور سارا و نیکا تا پایتخت 5 که نوروز 97 پخش شد بدون هیچ حاشیه ادامه داشت و هر از گاهی بعد از پخش هر سری از این مجموعه سارا و نیکا همراه عوامل دیگر این سریال مهمان یکی از برنامه های تلویزیون می شدند و از این می گفتند که از کجا شروع کردند و چقدر هما و نقی را دوست دارند و اینکه جز پایتخت در هیچ مجموعه و سریال دیگری بازی نخواهند کرد و ....

دو سال گذشت و نوروز 99 شد و بازهم شبکه یک در غرق پایتختی ها بود و مثل همیشه سارا و نیکا هم در این مجموعه حضور داشتند. حالا دختران دوقلو نقی و هما 15 ساله شده بودند و کم کم زنانگی شان پیدا می شد.

پایتخت شش حاشیه زیاد داشت. بخشی از این حواشی مربوط به سانسور سکانس ها و بخشی دیگر مربوط به انتقادها از این مجموعه و ضعیف بودن سناریو بود چرا که حالا خشایار الوند که در سری های قبلی پایتخت نقش کلیدی داشت از دنیا رفته بود و کار نویسندگی مجموعه بیشتر بردوش محسن تنابنده بود که چندان نتوانسته بود توقعات را برآورده کند.

رویه قصه و داستان در فصل ششم به گونه ای بود که سارا و نیکا حضور کم رنگی داشتند و شاید جز چند دیالوگ و سکانس نصفه و نیمه عملا به حاشیه رفته بودند.

نوروز تمام شد اما هنوز حواشی پایتخت ادامه داشت و اوج این حواشی و انتقادات مربوط به سکانس پایانی این سریال بود که تقلیدی از فیلم همسفر بود. کپی برداری که حتی صدای علی عسکری را هم درآورد و قول پیگیری داد.

 

سارا و نیکا در استخر مختلط!

سارا و نیکا

 

خرداد شد و دیگر کسی پیگیر پایتخت و اهالی آن نبود که به یکباره سارا و نیکا وارد شدند! این دو خواهر هر روز با استوری و عکس هایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می کردند توجه ها را به سوی خود جلب می کردند. یک روز پارتی، یک روز قلیان کشیدن و روز دیگر دور دور کردن با دوست پسر در خیابان های تهران.....

 

سارا و نیکا

 

این قبیل حواشی هرچند سارا و نیکا را به صدر اخبار شبکه های مجازی کشانده بود اما اهالی رسانه و تاثیرگذاران چندان حساس نشده بودند این قبیل اقدامات سارا و نیکا را به پای جوانی و تلاش برای دیده شدن این دو خواهر گذاشته بودند. اما در آبان ماه اتفاقی افتاد که همه را شگفت زده کرد "عکس لخت و برهنه سارا و نیکا در استخر مختلط" این جمله به پر سرچ ترین جمله کاربران ایرانی تبدیل شده بود و همه در تکاپو بودن که بفهمند ماجرا چیست و عده ای هم بلافاصله تکذیب کردند و چنین عکسی وجود ندارد و همه چیز شایعه است. اما اندکی زمانی نگذشته بود که تصویر این دو خواهر در استخر منتشر شد. استخر در کشور سوئد بود و گویا یکی از ایرانی ها که سارا و نیکا را می شناخت سوء استفاده کرده بود و از این دو خواهر عکس گرفته بود.

حالا دیگر همه نسبت به این دو خواهر حساس شده بودند البته بودند کسانی که هنوز از سارا و نیکا حمایت می کردند و توجیه شان این بود که این دو خواهر در سوئد و مطابق آداب و رسوم اروپا بزرگ شده اند و اساساً در اروپا استخر رفتن مختلط زن و مرد امری بسیار عادی است. اما مسئولان صداوسیما و نیروی های ارزشی گوششان به این توجیهات بدهکار نبود و روی اسم این دو خواهر خط قرمز کشیدند و اعلام کردند اجازه تولید پایتخت با سارا و نیکا را نخواهند  داد.

انتشار تصاویر سارا و نیکا در بین هنرمندان و اهالی سینما و تلویزیون اما بازتاب متفاوتی داشت و همه درصدد کمک و حمایت از این دو بازیگر نوجوان بودند.

در فضای آن روزهای سینمای ایران جوان اول سینما ریحانه پارسا بود بازیگری که کارش را از سریال پدر شروع کرده بود و در جشنواره فجر 98 با خوب، بد، جلف قاسم خانی درخشیده بود و حالا سیل پیشنهادات بود که به سویش روانه می شد. آن روزها ریحانه زن قانونی و رسمی مهدی کوشکی به حساب می آمد و این دو با عکس ها و تصاویری عاشقانه که در اینستاگرام می گذاشتند بسیار در کانون توجه بودند و از طرفی مثل بیشتر سلبریتی ها که درباره همه مسائل اظهارنظر می کنند و ریحانه هم در خصوص ماجراهایی که برای سارا و نیکا اتفاق افتاده بود پستی منتشر کرد و نوشت: نسل ترسناک ما ، دشمن دوست نمای سارا و نیکا ، نسل خیرنخواه ما... خدا به داد برسه

حالا بیش از 1.5 سال از این ماجرا می گذرد و و سارا و نیکا دیگر در ایران حضور ندارند و بعید است دیگر تلویزیون هم به این دو خواهر دوقلو فرصت دیده شدن بدهد اما ریحانه پارسا داستانش کلا متفاوت شده دشمن دوست نما او را در منجلاب فساد غرق کرده به گونه ای که بازیگر 23 ساله ای که اینقدر پیشنهاد داشت که دیگر فرصت فیلم نامه خواندن هم نداشت هر روز برهنه تر می شود و با نشان دادن بدنش تمنای دیده شدن دارد و کارش به جایی رسیده که بدن آخرین سلاح و ابزارش شده!

 

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی دوقلوهای سریال «پایتخت» / عکس

 

 

سارا ونیکا  که این روزها تبدیل به اینفولوئنسر اینستاگرام شده اند این روزها خبر حذف شدن آنها از سری جدید سریال پایتخت کلی جنجال به پا کرد. حتی پای بازیگران نیز به این ماجرا باز شد و به حذف شدن این خواهران دوقول واکنش نشان دادند.

سارا و نیکا خواسته و ناخواسته جزو بازیگران جنجالی این روز ها شدند و فضای مجازی این روز ها پرشده است از عکس های جنجالی سارا و نیکا . همین فضای مجازی هم کار دست سارا و نیکا داد.

تصاویری از سارا و نیکا فرقانی دو بازیگر نسل جدید کشورمان که در فیلم پایتخت به شهرت رسیدند در یک استخر مختلط خارج کشور منتشر شده است که جنجالی جدیدی برای این دو بازیگر نوجوان ایجاد کرده است.

برخی از صفحات مجازی و کانال های اینستاگرامی عکس هایی از دو بازیگر دوقلوی مشهور پایتخت در استخر منتشر کرده اند. این عکس ها مربوط به استخری در خارج از کشور است.

سارا و نیکا فرقانی

 

از زندگی سارا و نیکا چه می دانید؟

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است . به تازگی کلیپی از سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت در اینستاگرام پخش شده است که باعث شایعات زیادی در فضای مجازی شده است. در ادامه این کلیپ را مشاهده می نمایید.

JhEAPeoYFaEg

 

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۸۴ بر میگردد که ۹ ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

IGDH5xKm5OlY

 

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز ۹۰ از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکا نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

QTSxDsod5Lgr

 

خانواده و مهاجرت

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن ۱۵ سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال ۱۳۹۲ خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند. 

CNLb9iJA5eQX

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied