شمانیوز
شما نیوز

سقط جنین نفیسه روشن جنجالی شد / علت واقعی طلاق نفیسه روشن از همسرش فاش شد + عکس

واکنش نفیسه روشن نسبت به باردار بودن و سقط شدن جنینش را بببینید.

به گزارش شمانیوز : عکس جنجالی نفیسه روشن در اینستاگرام حواشی زیادی داشت . نفیسه روشن جنجال تازه ای در صفحه شخصی اش به  راه انداخت . نفیسه روشن پیش از این با حواشی زیاد جلب توجه کرده بود و بالای 2 میلیون فالوور جذب کرد .
 
 

images (9)

 
 
برخی از صفحات مجازی با انتشار اسکرین شاتی از صفحه نفیسه روشن بازیگر زن جنجالی ادعا کردند که وی باردار بوده و ویدیو سقط شدن جنینش را منتشر کرده است که خانم روشن نسبت به این خبر واکنش نشان داد.

خبر منتشر شده و تکذیب شده : 

واکنش نفیسه روشن به باردار بودن و سقط شدن جنینش ! + عکس

 

این‌ بازیگر از جنین اش که افتاده بوده فیلم گرفت و نوشت مادر بود سخته ، مادر شدن سخت تر و از دست دادن خطرناک تر

 

واکنش نفیسه روشن :

واکنش نفیسه روشن به باردار بودن و سقط شدن جنینش ! + عکس

 

نفیسه روشن با تکذیب ادعای باردار بودنش نوشت :

هرکی هست بد شوخی از سر گرفته ... تا کی هر دروغی خوراک صفحه هاتون باشه برای پول درآوردن؟ اگه انسانید به اوضاع جامعه کمک کنید... پول درآوردن از تیتر دروغ نسبت دادن حرومه ...

 

واکنش نفیسه روشن به باردار بودن و سقط شدن جنینش ! + عکس

 

دنیای بازیگری نفیسه روشن

شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال ” روزهای بیادماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست .اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علت اصلی کم کاری وی در این سالها بود ، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنه فعالیتش را گسترش داد.

 

واکنش نفیسه روشن به باردار بودن و سقط شدن جنینش ! + عکس

 

در پائیز سال 1382 در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .پس از آن در پائیز 1383 ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied