`
شمانیوز
شما نیوز

همسر ارشا اقدسی کیست ؟ + تصاویر دونفره

ارشا اقدسی بدلکار مشهور در لبنان درگذشت اما همسر ارشا اقدسی کیست؟

به گزارش شمانیوز : ارشا اقدسی با اعلام دوستش اسمانی شد . ارشا اقدسی که در لبنان دچار سانحه شده بود ساعتی پیش درگذشت . ارشا اقدسی از بدل کاران خوب و بین المللی ایران بود که در سینما و تلوزیون نیز باعث خلق صحنه های زیبا شد . ارشا اقدسی در اخرین ارزویش از برج میلاد نیز پرید . 

 

ارشا با حضور در خندوانه مشهور شد او درباره حضور متفات خود در خندوانه گفته بود: وقتی خندوانه پخش می شد ، یک شب به آقای جوان پیامک دادم که خیلی دوست دارم در این برنامه باشم و اگر باشم ، می خواهم بترکانم. از آنجا که رامبد به من اعتماد داشت و با روحیه من آشنابود ، اجازه داد باشم و خدا را شکر آنچه انتظارش را داشتم ، عملی کردم.

 

 

38

ارشا متولد سال 1361 بود و هنوز ازدواج نکرده بود.

 

 مهنوش مرادی یکی از دوستان نزدیک  ارشا اقدسی  در پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: ارشا هم ابدی شد. 
 

ارشا اقدسی درگذشت - یکی از دوستانش خبر داد + عکس

زندگینامه ارشا اقدسی و همسرش(Arsha Aghdasi)

  • نام اصلی : ارشا اقدسی
  • متولد : 14 اردیبهشت 1361 تهران
  • زمینه فعالیت : سینما و ورزش
  • پیشه : بدلکار و بازیگر
  • سالهای فعالیت :
  • مدرک تحصیلی :
  • قد : 183 سانتیمتر
 
بیوگرافی کامل ارشا اقدسی

ارشا اقدسی زاده 14 اردیبهشت 1361، تهران بدلکار ایرانی است.

 
 

 

ارشا اقدسی - Arsha Aghdasi

ارشا اقدسی - Arsha Aghdasi

 

به پیشنهاد مرحوم پیمان ابدی بورسیه رو رها کرد و در ایران ماند سپس سکوی بانجی جامپینگ احداث کرد و مدرک مربی گری بانجی را گرفت او را می توان از اولین نفرات که پایه بانجی جامپینگ را در ایران پایه گذاری کرد به شمار آورد.

 

ارشا اقدسی

ارشا اقدسی بدلکار حرفه ای

وضعیت ازدواج و همسر ارشا اقدسی

از وضعیت ازدواج و همسر ارشا اقدسی اطلاعات موثقی در دست نیست.

 

وضعیت ازدواج و همسر ارشا اقدسی

Arsha Aghdasi

 
 
زندگی نامه

ارشا اقدسی از کودکی ورزش را دنبال می کرد و به دنبال فعالیت های ورزشی اش ، آی کیدو را فرا گرفت و مربی آن شد.

 

ارشا اقدسی و رامبد جوان

ارشا اقدسی و رامبد جوان

 

آشنایی با پیمان ابدی

در سال 84 به دنبال موفقیتش در کسب بورسیه تحصیلی در رشته تربیت بدنی ، عازم ایتالیا بود که از طریق یک آگهی برای دوره های بدلکاری با مرحوم پیمان ابدی آشنا و در ایران ماندگار شد و بدلکاری را ادامه داد ، تا جایی که توانست سرمربی کلاس های بدلکاری پیمان ابدی و اولین مربی بانجی جامپینگ ایران و نیز اولین مربی تونل باد صبا در ایران شود.

سرانجام ارشا اقدسی در تاریخ 13 بهمن 1385 گروه بدلکاران 13 را تأسیس نمود و فعالیت های خود را با گروهش در ایران و عرصه بین الملل ادامه داد.

 

ارشا اقدسی

ارشا اقدسی در فیلم به وقت شام

 

نقش داعشی

چندی پیش در فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بودم که کار این فیلم نیز به پایان رسید و همکاری خوب و رضایت بخشی با عوامل «به وقت شام» داشتیم ، این را هم باید بگویم که در جریان فیلم یک هواپیما را ربودیم و از همین رو اتفاقات عجیب و غریبی در باند فرودگاه رخ داد. البته گروه بدلکاری ما در این فیلم نقش چند نفر از داعشی ها را نیز بازی کرد که من نیز یکی از این داعشی ها بودم.

 

ارشا اقدسی در نقش یک داعشی

ارشا اقدسی در نقش یک داعشی

 

چطور به خندوانه رفت؟!

وقتی خندوانه پخش می شد ، یک شب به آقای جوان پیامک دادم که خیلی دوست دارم در این برنامه باشم و اگر باشم ، می خواهم بترکانم. از آنجا که رامبد به من اعتماد داشت و با روحیه من آشنابود ، اجازه داد باشم و خدا را شکر آنچه انتظارش را داشتم ، عملی کردم.

ارشا اقدسی در خندوانه

ارشا اقدسی در خندوانه

 

مجری شبکه نسیم

او در حال حاضر برای برگزاری مسابقه آب و آتش ، مجری شبکه نسیم شده است. اولین تجربه فیلم سازی اقدسی ، فیلم کوتاهیست با عنوان «جمشید آریا» که برای تجلیل بازیگر اکشن ایرانی جمشید هاشم پور با حضور قهرمانانی همچون یوسف کرمی ، احسان روزبهانی و حامد پورطالب در یک روز ساخته شده و در جشن حافظ به نمایش درآمد ، همچنین فیلم او در جشنواره بین المللی فیلم جیپور دیپلم افتخار گرفت. ‌

 

عکسهای اینستاگرام ارشا اقدسی

عکسهای اینستاگرام ارشا اقدسی

 

ارشا اقدسی بدلکار ایرانی دارنده نشان شوالیه

ارشا اقدسی عزیز نشان شوالیه رو از کشور صربستان دریافت کرد در حالی که پرچم زیبای ایران روی دوشش میدرخشید....

 

ارشا اقدسی بدلکار

عکسهای ارشا اقدسی بدلکار

 

ورزش های کار کرده

او در ورزش های همچون :

کاراته ، سابقه مربی گری در رشته رزمی آی کیدو ، و نیز اسب سواری ، کمانگیری روی اسب ، چتربازی ، سقوط آزاد ، بیس جامپینگ ، کار با طناب ، پارکور و ورزشهای رزمی سینمایی فعالیت دارد.

 

ارشا اقدسی در فیلم به وقت شام

ارشا اقدسی در فیلم به وقت شام

 

حادثه در بیروت

اقدسی روز چهارشنبه ششم مرداد ماه 1400 در جریان همکاری با یک پروژه سینمایی در بیروت و به هنگام ضبط صحنه ای مربوط به چپ کردن ماشین ، دچار حادثه ای سنگین شد که به دنبال آن ، او را به بیمارستانی در بیروت منتقل کردند.

به گفته یکی از دوستان و اعضای تیم بدلکاری اش ، او در چند روز اخیر به صلاحدید پزشک درمانگرش ، به کمک دارو به خواب مصنوعی برده شد.

نزدیکان ارشا اقدسی گفته اند که پزشکان شانس زنده ماندن او را تنها یک درصد می دانند و آنان از مردم می خواهند که با همین یک درصد امید ، دعا کنند که او به زندگی بازگردد.

 

مهسا احمدی و ارشا اقدسی

مهسا احمدی و ارشا اقدسی

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها