شمانیوز
شما نیوز

انگشتر خواستگاری مهدی طارمی برای سحر قریشی جنجالی شد + عکس و فیلم

عکس انگشتر مشترک مهدی طارمی و سحر قریشی حواشی زیادی به پا کرد .

سحر قریشی بازیگر پرحاشیه سینما و تلوزیون با انتشار یک عکس جنجالی شد . انگشتر سحر قریشی در این عکس حواشی زیادی داشت . کاربران رابطه این عکس با عکس مهدی طارمی با همان انگشتر را مثال زدند . سحر قریشی پیش از این نیز حواشی زیادی در مورد ازدواجش داشت که با عکسی از مهدی طارمی این حاشیه ها تکمیل شد . در ادامه عکس و فیلم سحر قریشی و ستاره فوتبال را می بینید . 

 


خبرفوری : تصویر بدون فیلتر همسر مهدی قائدی در لایو لورفت + عکس  


 

 

266887581628910133

 

ویدیو جنجالی منتشر شده از سحر قریشی و مهدی طارمی مربوط به زمانی که در رابطه بوده اند.

 

 

سحر قریشی سلبریتی آشنا تلویزیون و صدا و سیما است. حواشی پیرامون سحر قریشی در فضای مجازی کم نیست. برخی از پست های سحر قریشی در اینستاگرام با واکنش تند کاربران همراه بوده است. سحر قریشی و مهدی طارمی قصد ازدواج با یکدیگر را داشتند. رابطه سحر قریشی و این فوتبالیست معروف پس از گذشت مدتی به جدایی ختم شد.

 

347196611628910133

 

سحر قریشی و مهدی طارمی مدتی به صورت پنهانی با یکدیگر رابطه داشتند  و زمانی که رسانه ها برای یافتن حقیقت  سوال های از رابطه شان می پرسیدند. با تکذیب شدیدی از سوی این دو نفر رو به رو می شدند. اما این تکذیب ها زمانی به پایان رسید که فیلم دونفره شان در مرکزی خرید در قطر لو رفت. پس از انتشار این فیلم دیگر پنهان کاری برای آن ها فایده ای نداشت و تصمیم گرفتند رابطه شان را علنی کنند. پس از گذشت مدتی که حواشی رابطه آن ها کمرنگ تر شد یک روزنامه ورزشی خبری را افشا کرد که تعجب همگان را در پی داشت. روزنامه خبر ورشی نوشت که خانم بازیگر 50 هزار دلار از اقای فوتبالیست اخاذی کرده است!  همین باعث شد دوباره همه نگاه ها به سمت مهدی طارمی و سحر قریشی برود.

 

انتشار عکس های دو نفر آن ها که در آتلیه در کنار هم گرفته بودند موضوع رابطه انها را کاملا رسانه ای کرد. همین زمزمه ازدواج این زوج را در رسانه ها قوت داد.

 

ماجرای آشنایی و جدایی سحر قریشی و مهدی طارمی

این زوج در یک مراسم و مهمانی ویژه با یکدیگر آشنا شدند و خیلی زود رابطه آن ها  نزدیک و نزدیک تر شد  تا جایی که اوج حواشی رابطه آن ها در جشن تولد سحر قریشی بود. در این تولد آقای فوتبالیست کادویی گرانقیمت و به روایتی 50 میلیون تومانی برای ستاره سینما خرید و به عنوان هدیه تولد در حضور دوستانش به او داد تا خیلی ها باور کنند عاشق او شده است.

 

 

بعد از گذشت چند صباحی از گرم شدن رابطه آن ها زمزمه اقدام خواستگاری و ازدواج دائمی سحر قریشی و مهدی طارمی در رسانه ها پیچید .هرچند این دو سلبریتی در خصوص ماجرای ازدواجشان تا به امروز سکوت کرده بودند ولی سحر قریشی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش (که البته خیلی زود آن را حذف کرد) به شایعات قوت بخشیده بود. در این عکس سحر قریشی انگشتری به دست دارد که مشابه آن را پیشتر در دست مهدی طارمی دیده بودیم. این در حالی بود که شنیده می شد آقای فوتبالیست و خانم بازیگر با یکدیگر عقد موقت بسته اند و به راحتی در همه جا کنار یکدیگر حاضر می شدند. این دو سلبریتی عاشق از حلقه نامزدی خود نیز رونمایی کردند. اما هیچ یک از اقدامات آن ها جایی به ثبت قانونی نرسیده بود. گویا فوتبالیست ملی پوش که از خواستگاری و ازدواج دائمی با هنرپیشه معروف به دلیل مخالفت خانواده و مادر نا امید شده راه دیگری در پیش گرفت.

 

110309321628910133

 

دنیای سلبریتی ها با تمام پستی ها و بلندی های آن ها میان دوربین قرار دارد و آنان باید بدانند  که چه اقدامی انجام می دهند. داستان عاشقانه این دو زوج هم با تمام بی معرفتی ها به پایان رسید و مهدی طارمی با اقدام عجیب خود تیر خلاص را به این رابطه زد.

 

فوق ستاره تیم ملی ایران در مصاحبه لایو خود در اینستاگرام برای اولین بار از پشت پرده عکس های خود با سحر قریشی گفت و اعلام کرد در یک رابطه جدید و به فکر ازدواج است.

 


خبرداغ : گوهر خیراندیش خبر از ازدواج مجددش داد + عکس  


 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • فربد

  آخه چرا این مسایل پیش پا افتاده برای مردم ما مهم شده و چرا دارن به ما یاد میدهند که دایما به کار دیگران سرک بکشیم .وهیو کس از دست ما ها در امان نباشد .و گاها با دروغ و تهمت باعث زندگی دیگران میشویم اما. امان از روزی که همین دخالت‌ها را در مورد خود ما انجام دهند و از خصوصی ما پرده بردارن .که آن موقع هست که فریاد گوش خراش مارا فلک میشنود .یعنی حتما باید کسی سوزنی یا تلنگری بخودمان. بزند تا بفهمیم اینکار هم جرم است و هم زشت و شنیع .مراقب باشیم که داریم مثل غرب بفنا میرویم

 • ناشناس

  سحر قریشی دختر خوبیه فقط مشکلی ک داره همه ذوس داره باهاش ازدواج کنن نمی‌دونم چرا

 • ناشناس

  خجالت آور است که در شرایط بحرانی اخباری که روح جوانان فقیر را جریحه دار می‌کند انتشار می‌دهید برا. گرفتن بول

 • ناشناس

  بد نبود