شمانیوز
شما نیوز

باهدف زیباسازی و ارتقا سیمای شهری در منطقه آزاد قشم صورت گرفت؛

تداوم عملیات نخاله برداری در شهر درگهان

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم تداوم عملیات نخاله برداری در شهر درگهان در روزهای اخیر باهدف زیباسازی و ارتقا سیمای شهری خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، امیر سرلک با اشاره به تأکیدات مدیرعامل این سازمان مبنی بر لزوم ارتقا و حفظ زیبایی سیما و منظر شهری، عنوان داشت: عملیات نخاله برداری در شهر درگهان و نواحی آن طبق زمان‌بندی سالانه و با جدیت بیشتری، به‌طور مستمر در حال اجراست.

وی افزود: ازآنجاکه وجود نخاله‌ها و پسماندها در محوطه‌های شهری و روستایی، باعث نازیبایی سیما و منظر شهری می‌شود و از سوی دیگر با جمع شدن جانوران و حشرات، بهداشت محیط و سلامت شهروندان به مخاطره می‌افتد، این عملیات  ضمن تأمین جلوه زیبای شهر و روستا، موجبات حفاظت از زمین و صیانت از سلامت ساکنان را فراهم می‌کند.

 به گفته سرلک، این عملیات به‌منظور خدمت‌رسانی هر چه‌بهتر به شهروندان و حفظ زیبایی‌های شهری و روستایی تا جمع‌آوری تمامی نخاله‌ها در این مناطق ادامه دارد.

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم در پایان از شهروندان و ساکنان روستاهای اطراف این منطقه خواست، در طرح نخاله برداری با این مدیریت همکاری کرده و از رها کردن نخاله‌های ساختمانی خود در مناطق مسکونی شهر و روستا پرهیز کنند تا جزیره‌ای زیبا، پاک و عاری از نخاله برای زندگی داشته باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied