شمانیوز
شما نیوز

منطقه آزاد کیش:

مداوای کیشوندان مبتلا به بیماری کرونا رایگان شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از مداوای رایگان کیشوندان مبتلا به بیماری کرونا به مدت دو ماه در بیمارستان کیش خبر داد .

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی‌ و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به هزینه های بالای درمان افرادی که به بیماری کرونا مبتلا شدند، اظهار داشت: برخی از ساکنان کیش به علت ابتلا به بیماری کرونا و نداشتن توان مالی جهت درمان، به موقع بیمارستان مراجعه نمی کردند که این اقدام عواقب ناگواری را به دنبال داشت.

به گفته آهنگران بر اساس موافقت ستاد اقتصادی مبارزه با کرونا که با حضور جدی بخش خصوصی برگزار می شود، در راستای حفظ سلامت ساکنان کیش تمام هزینه های درمان بیماران مبتلا به کرونا از سوی سازمان منطقه آزاد کیش و با مشارکت بخش خصوصی پرداخت می شود.

وی با تاکید بر خطرات ناشی از ویروس جهش یافته کرونا، گفت: تمام ساکنان کیش باید پروتکل های بهداشتی را به طور جدی رعایت و از تردد های غیر ضروری نیز خودداری کنند.

آهنگران اجرای طرح واکسیناسیون عموم مردم جزیره را گامی دیگر برای کاهش چشمگیر شیوع این ویروس ویرانگر در آینده عنوان کرد و افزود: سازمان منطقه آزاد کیش همانند کشور تمام تلاش خود برای مهار این بیماری به کار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: به رغم اینکه اعتبارات مشخصی برای بیمارستان در بودجه سال جاری منظور شده ولی با توجه به وظیفه ما در ایفای مسئولیت اجتماعی؛ هزینه های جاری زیادی را پذیرفتیم و برای تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز بیمارستان و آماده سازی کامل، درمانگاه دیگری در دهکده ساحلی برای دوره اضطراری حتی از روش ترک تشریفات مناقصه اقدام کردیم.

وی افزود: برای آگاهی بخشی به عموم مردم کیش اطلاعات جامعی از میزان هزینه های انجام شده از سوی معاونت توسعه مدیریت سازمان در فرصت مناسب ارائه خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied