`
شمانیوز
شما نیوز

جاماندگان ثبت نام وام یک میلیونی اینجا کلیک کنند

برای ثبت نام در وام یک میلیونی دولت و یا همان وام کرونا، پیامکی با سر شماره V.REFAH به تلفن همراه سرپرستان خانواده ارسال شده که در صورت تمایل می توانند کد ملی خود را به سامانه 6369 ارسال و ثبت نام کنند.

به گزارش شمانیوز: برای ثبت نام در وام یک میلیونی دولت و یا همان وام کرونا، پیامکی با سر شماره V.REFAH به تلفن همراه سرپرستان خانواده ارسال شده که در صورت تمایل می توانند کد ملی خود را به سامانه 6369 ارسال و ثبت نام کنند.

میرزایی، سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا درباره آخرین جزئیات ثبت نام این وام و زمان واریز وام یک میلیونی گفت:  افرادی که تا امشب 31 اردیبهشت 99 پیامک بدهند، پنج شنبه همین هفته، وام یک میلیون تومانی را دریافت خواهند کرد.

 

ثبت نام سیم کارت رایگان برای دریافت وام یک میلیونی

اما بسیاری از سرپرستان خانوارها که سیم کارت ندارند در روزهای اخیر دچار سوال شده اند که چه کار باید بکنند.

این افراد باید سیم کارت تهیه کرده و پس از دریافت پیامک ثبت نام کنند، همراه اول در روزهای اخیر ثبت نام سیم کارت برای سرپرستان خانوار هایی که سیم کارت ندارند را رایگان کرد اما تجمع در مقابل دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر همراه اول باعث شد که ثبت نام این سیم کارت نیز به صورت اینترنتی انجام پذیرد.

 

زمان واریز وام یک میلیون تومانی

سرپرستان خانوار که تا 7 اردیبهشت پیامک ثبت نام را به سامانه 6369 ارسال نمایند نیز یازدهم اردیبهشت، وام را دریافت خواهند کرد.

این در حالی است که علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، در نامه‌ای به سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به ازدحام در دفاتر پیشخوان دولت، خواستار به کارگیری تمهیدات لازم برای جلوگیری از شیوع کرونا در از طریق این دفاتر شد.

در این نامه آمده است:

به استحضار می‌رساند بنابر مشاهدات مردمی، اطلاعات واصله و فضای مجازی متاسفانه دفتر پیشخوان دولت در کلانشهر تهران با ازدحام بسیار زیاد ارباب رجوع مواجه بوده و خطر شیوع بیماری کرونا در این مرکز بسیار زیاد است خواهشمند است دستور فرمایید در این زمینه تمهیدات لازم انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • افشین

  سلام من سیمکارتم خراب شده و حالا که میخام دوباره تعویض و فعالش کنم چند جا رفتم میگن سیمکارت نداریم حالا من باید چکار کنم میشه راهنمایی بفرمایید با تشکر

 • مسعودزاهدی

  عالی

 • محمدیاسین

  سلام. پیامک برام اومده ولی پول تو حسابم نیامده

 • یاسین

  سلام. پیامک برام اومده ولی پول به حسابم نیامده

 • محمدبراهویی

  چگونه براسیم کارت رایگان همراه اول به اسم سرپرست خانوارثبت نام بکنیم

 • فاطمه

  سلام چرا من ثبت نام کردم جواب ثبت نا م نیومده سیم کارت به نام خودمه

این خبر را از دست ندهید