`
شمانیوز
شما نیوز

واریزی جدید دولت به حساب مردم + جزئیات

حسن روحانی در جلسه هیات دولت از واریزی های جدید دولت خبر داد.

حسن روحانی در جلسه هیات دولت از  واریزی های جدید دولت خبر داد. 

 

 

به مردم اعلام می‌کنم تحریم شکسته شد

 

رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما برای همه مردم تلاش کردیم، تصریح کرد: مطابق با آماری که به بنده ارائه شده، پول‌هایی که ما در سال ۹۹ تحت عنوان «یارانه، کمک معیشتی یا کمک معیشتی ویژه به دلیل کرونا» به مردم پرداخت کردیم، بالغ بر ۱۰۸ هزار میلیارد تومان بوده و رقم بسیار بالایی است.

 

 

 

۶۰۰هزار میلیارد تومان به انحای مختلف به مردم پرداخت کردیم

 

وی ادامه داد: وام‌های زیادی در این ایام به مردم داده شد که فقط بالغ بر ۲۸هزار میلیارد تومان وام یک میلیون تومانی به آنان پرداخت کردیم. علاوه بر این، ۷۶هزار میلیارد تومان وام برای کسب و کارهایی که در ایام کرونا دچار سختی بیشتری شدند و به مستأجران پرداخت شد.

روحانی افزود: از سوی دیگر، پول دو قسط سهام عدالت را هم در سال ۹۹ پرداخت کردیم که بالغ بر ۳۵۰هزار میلیارد تومان است؛ البته بخش اعظمی از آن پرداخت شده و مابقی آن هم پرداخت خواهد شد.

 

رئیس‌جمهور با بیان اینکه ۶۰۰هزار میلیارد تومان به انحاء مختلف در سال ۹۹ به مردم پرداخت شده که در تاریخ کشور بی‌نظیر است، گفت: این به معنای آن نیست که همه مشکلات مردم حل شده اما به این معنا است که دولت در حد توان خود و شبانه‌روز به فکر مردم بوده، تلاش کرده و اقدامات مهمی را انجام داده بنابراین لازم است از همه کسانی که به ملت خدمت کرده‌اند، سپاسگزاری شود و همواره تلاش شده که زندگی مردم در این ایام سخت بچرخد.

 
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • شریفی

    ولله من وخانواده ام همان۴۵تومان میگیریم۳نفرهستیم وام یک میلیونی هم واریزشدبحسابم ولی مجدابرداشته شدولی قسط کم میشه پس دیگه اینهمه رقم واعدادچیه.

  • ناشناس

    بسیارعالی

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها