شمانیوز
شما نیوز

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | چهارشنبه 22 اردیبهشت | 1400/2/22

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو در روز چهارشنبه 22 اردیبهشت | 1400/2/22

 

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | چهارشنبه 22 اردیبهشت | 1400/2/22

 

 

 

بیشتر بخوانید : نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | شنبه 25 اردیبهشت | 1400/2/25

  
 

 

 

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۲ اردیبهشت/ سکه کانال ۱۰ میلیون تومان را پس گرفت

بهای هر اونس طلا در بازار جهان امروز نسبت به روز گذشته سه دلار کاهش یافت و در بازار ایران هر گرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته با ۱۳ هزار تومان افزایش به ۹۸۱ هزار تومان رسید.

طلا و سکه بار دیگر در بازار ایران صعودی شد. فروشندگان طلا علت افزایش قیمت طلا را افزایش قیمت دلار و احتمال شکست مذاکرات می‌دانند و جالب اینجاست که فروشندگان می‌گویند با افزایش قیمت طلا تقاضای خرید هم بیشتر شده است!

با این وجود بازرس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تجارت‌نیوز می‌گوید: اکثر کسانی که طلا می‌خرند قصد سرمایه‌گذاری ندارند و بیشتر مصرف‌کننده هستند اما در مجموع وضعیت بازار چندان تعریفی ندارد و به نظر می‌رسد افزایش تقاضا برای خرید طلا به مناسبت فرا رسیدن عید فطر باشد.

سید محمود فضل آذر شربیانی درباره پیش‌بینی خود از بازار طلا هم گفت: این روزها قیمت طلا لحظه‌ای تعیین می‌شود و چنانچه مذاکرات روند مثبتی داشته باشد، بازار طلا واکنش مثبت نشان می‌دهد و طلا و سکه ارزان می‌شود. با این حال پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا فردا تغییر نکند.

به گفته او، قیمت طلا با کاهش بهای هر اونس طلا در بازار جهان چندان واکنش خاصی نشان نمی‌دهد و افزایش قیمت دلار تاثیر بیشتری بر روند قیمت طلا دارد.

گفتنی است در بازار امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته با ۱۳ هزار تومان افزایش به ۹۸۱ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید با ۸۰ هزار تومان افزایش با قیمت ۱۰ میلیون تومان معامله شد. نیم سکه و ربع سکه هر یک با ۲۰۰ هزار تومان افزایش با قیمت پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش شدند.

بهای سکه یک گرمی هم ۱۰۰ هزار تومان ببیشتر شد و با قیمت دو میلیون و ۱۵۰ هزار تومان معامله شد.

مطالعه گزارش کف قیمت دلار و طلا چقدر است پیشنهاد می‌شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied