`
شمانیوز
شما نیوز

مشهد مقدس، میزبان نشست هم‌اندیشی طرح مهردانا

نشست هم‌اندیشی طرح مهردانا با هدف بررسی و رفع مشکلات احتمالی این طرح در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در این نشست که با برگزاری انتخابات مجمع صنفی نمایندگان استان خراسان همراه بود، سلطانی مقیم، مدیر پروژه قراردادهای ویژه، خلدی، معاون امور نمایندگان، رجبی، رئیس هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی نمایندگان، مدیران شعب مشهد و حقانی‌زاده سرپرست منطقه دو بیمه دانا حضور داشتند.

در این جلسه که در محل سالن آمفی‌تئاتر سازمان فنی و حرفه‌ای مشهد برگزار شد، حسین حسینی، قائم مقام بیمه دانا بصورت تلفنی با نمایندگان سخن گفت و با تاکید بر ضرورت حضور جدی در بحث انتخابات مجمع صنفی نمایندگان، تعامل و همدلی را راهکار مناسبی برای تقویت و رشد فعالیت‌های بیمه‌ای برشمرد.

وی، پیگیری مطالبات و در عین حال حقوق نمایندگان را یادآور شد و با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات ارائه شده در طرح مهردانا، خواستار افزایش تلاش‌ها برای رسیدن به اهداف تعیین شده تا پایان سال جاری شد .

ابوالفضل حقانی‌زاده سرپرست منطقه دو، در این نشست، ضمن خوش‌آمدگویی به حضار، به اهمیت برگزاری انتخابات مجمع صنفی نمایندگان استان خراسان اشاره کرد و سپس به بررسی و ارزیابی طرح مهردانا، مزایا، استفاده بهینه از آن برای جذب سایر رشته‌ها و فرصت‌ها و چالش‌های احتمالی پیش روی این طرح پرداخت .

سلطانی مقیم، مدیر پروژه قراردادهای ویژه نیز در این نشست، طی سخنانی با قدردانی از تلاش‌های انجام شده در شبکه فروش برای ارائه طرح مهردانا و جذب پرتفوی‌های قابل ملاحظه، به روش‌های نوین و مدرن بازاریابی در عصر حاضر اشاره کرد و با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از دانش روز بیمه‌ای، عرضه و فروش بیمه‌های خرد را در بازار رقابتی امروز یادآور شد.

وی همچنین از نمایندگان و شبکه فروش خواست تلاش خود را برای جذب پرتفوی سایر رشته‌های بیمه‌ای افزایش دهند. در پایان این نشست، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و مسوولان حاضر در جلسه، به سوالات مختلف نمایندگان پاسخ دادند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها