شمانیوز
شما نیوز

قیمت دوج کوین

افزایش قیمت صد درصدی دوج کوین

​پس از موافقت ایلان ماسک با نظر صعودی مارک کوبا در مورد رمزنگاری ، دوج کوین رشد یک ماهه خود را تا 100 درصد افزایش داد

به گزارش شمانیوز پس از آنکه ایلان ماسک و مارک کوبا در آخر هفته مواضع سرسختانه خود را در مورد توکن میم تکرار کردند ، دوج کوین روز دوشنبه تا 16 درصد افزایش یافت و به 0.351 دلار رسید.

این حرکت قیمتی باعث افزایش یک ماهه dogecoin به 100٪ می شود زیرا از سکه های بزرگتر مانند بیت کوین و اتر پیشی می گیرد.

ادامه صعود دوج کوین نیز در میان افزایش بازار ارزهای رمزنگاری شده رخ می دهد.

دوج کوین روز دوشنبه پس از تحسین برخی از مشهورترین طرفداران مشهور خود در پایان هفته 16 درصد افزایش یافت و به 0.351 دلار رسید.

ارز دیجیتال میم اکنون در ماه گذشته تقریباً 100 درصد افزایش یافته است و از سکه های بزرگتر مانند بیت کوین و اتر پیشی گرفته است.

جهش دوج کوین را می توان تا حدی به صحبت های اخیر سرمایه گذار میلیاردر مارک کوبان و ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا نسبت داد. کوبا هفته گذشته اعلام کرد که تیم NBA او - دالاس ماوریکس - برای مشتریانی که در تابستان فروش خود را با dogecoin پرداخت می کنند ، قیمت های ویژه ای ارائه می دهد.

این کارآفرین سپس به CNBC گفت dogecoin رسانه ای است که می تواند برای خرید کالا و خدمات مورد استفاده قرار گیرد و گفت: "هنگامی که از دوج استفاده می شود قوی ترین جامعه برای استفاده از آن به عنوان وسیله مبادله است."

ایلان ماسک روز شنبه در پاسخ به مقاله CNBC در مورد ادعاهای کوبا توییت کرد: "من مدتی است این را می گویم." مدیرعامل تسلا مدت هاست که از دوج کوین و جامعه سبک فکر و احمق اطراف آن حمایت می کند.

سود Dogecoin نیز در شرایطی است که بازار ارزهای رمزنگاری شده گسترده تر شده است. به نقل از Coinmarketcap ، ارزش کل ارزهای رمزنگاری شده روز یکشنبه برای اولین بار از ماه مه به 2 تریلیون دلار رسید.

در ساعت 9:55 صبح ET دوشنبه ، Dogecoin در حدود 0.3219 دلار معامله شد. این اولین بار است که طی دو ماه گذشته توکن میم بیش از 30 سنت معامله شده است.

منبع:یاهو نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied