شمانیوز
شما نیوز

عکس خصوصی و لورفته از رضا قوچان نژاد در بغل ساره بیات + فیلم و عکس

پس از انتشار عکسی نامناسب از ساره بیات و رضا قوچان‌نژاد در فضای مجازی این بازیگر سینما در مراسمی توضیحاتی را در خصوص عکس جنجالی ارائه کرد.

باشگاه خبرنگاران نوشت:  سخن از یک حرکت ضد فرهنگی دیگر است، زمانی که به قول کاربران فضای مجازی مرزهای فقه و اصول از سوی یک بازیگر سینما شکسته می شود و سوژه داغی را برای فضای مجازی میسازد. انتشار عکسی نامناسب و منافی عرف و فرهنگ و شرع از ساره بیات و رضا قوچان نژاد که همسر خواهر این بازیگر است به سرعت فضای مجازی را مملو از واکنش کاربران کرد.

 

 

البته این نخستین بار نیست که از سوی برخی بازیگران رفتارها، پوشش‎ها، سخنان و حرکات ناقض فرهنگ و دین دیده می‎شود؛ مساله ای که بسیاری آن را مورد نقد جدی قرار می‎دهند و از مسئولان خواستار پیگیری و ساماندهی آن هستند.

انتشار عکس مذکور و سپس دست به دست شدن فیلم صحبت های ساره بیات برای توضیح این عکس موجب شد تا واکنش‌ها به این مساله در شبکه‌های اجتماعی با انتشار عکس این بازیگر و فوتبالیست داغ شود و هشتگ نام ساره بیات به راه بیافتد.

 

Capture

 

لازم به ذکر است؛ ساره بیات در قسمتی از صحبت‌هایش به این نکته اشاره کرده است که "چون دستان رضا {قوچان‌نژاد} شبیه دستان پدرم هست، با او احساس محرمیت می‌کنم".

در ادامه علاوه بر فیلم صحبت های ساره بیادر در خصوص این عکس خارج از عرف با رضا قوچان نژاد، واکنش کاربران را نیز بخوانید.

 
 

233057_572

 

AndroidOnlineNewsImage.aspx

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ایرانی

    بسیاری از فجایع و کثافت کاریها زیر چادر و در پستو انجام میشه . ظاهر را قضاوت نکنید