شمانیوز
شما نیوز

ترکیب تیم ملی ایران مقابل کامبوج + ساعت بازی

دیدار ایران - کامبوج روز جمعه ساعت ۱۹ در استادیوم المحرق برگزار می‌شود.

پایگاه خبری شمانیوز: دیدار ایران - کامبوج روز جمعه ساعت ۱۹ در استادیوم المحرق برگزار می‌شود.  بر اساس خبرهای رسیده از اردوی تیم ملی اسکوچیچ برای بازی جمعه تیمش را با یک ترکیب جدید روانه میدان خواهد کرد و به مهره‌هایی میدان خواهد داد که در دو بازی اخیر کمتر به میدان آمده‌اند. هدف سرمربی تیم ملی این است که بازیکنان اصلی تیم را برای بازی با عراق سر و حال آماده نگه دارد. تیم ملی در آب و هوای گرم منامه روزهای سخت و طاقت فرسایی را پشت سر گذاشته  و به همین دلیل اسکوچیچ به بازیکنان اصلی تیم ملی در بازی با کامبوج استراحت خواهد  داد.

در حالی که حریفان سه بازی در منامه انجام می‌دهند تیم ملی باید ۴ بازی را پشت سر بگذارد و این یکی از دلایل برای استراحت دادن به بازیکنان اصلی تیم ملی در بازی با کامبوج خواهد  بود. 

احتمال اینکه دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران مقابل کامبوج با دو تغییر در خط دفاعی تیمش را راهی میدان کند وجود دارد؛ که در این صورت سیامک نعمتی در پست دفاع راست جانشین صادق محرمی شده و سید مجید حسینی نیز در پست دفاع چپ به جای میلاد محمدی به میدان می‌رود. همچنین احتمال اینکه سامان قدوس نیز از ابتدا در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرد وجود دارد.

وحید امیری بازیکن تاثیرگذار تیم ملی در دو دیدار گذشته به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied