شمانیوز
شما نیوز

حدادی: درس بزرگی از باخت مقابل فیلیپین گرفتیم/ کارمان برای حضور در جمع ۴ تیم سخت شد

ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: اشتباهات خود را بعد از شکست مقابل فیلیپین مرور کردیم و این باخت درس بزرگی برای ما بود.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون بسکتبال، حامد حدادی سنتر تیم ملی بسکتبال در دیدار امروز مقابل فلسطین با 14 امتیاز و 11 ریباند، آمار دبل دبل داشت. حدادی در پایان دور دوم جام ملت‌ها به ارزیابی مسابقات پرداخت و گفت: مسابقات دو مرحله اول به جز دیدار با فیلیپین چندان سخت نبود. در نیمه اول این مسابقه هم تمرکز کافی را داشتیم، اما نتوانستیم این تمرکز را تا نیمه دوم حفظ کنیم و متاسفانه شکست خوردیم.

وی افزود: فیلیپین چند بازیکن آمریکایی جدید اضافه کرده است. ما هم تمرکز زیادی روی سنتر خارجی این تیم داشتیم که شوت نزند یا امتیازی به دست نیاورد. در این شرایط بقیه بازیکنان این تیم امتیاز گرفتند. متاسفانه کنترل زیر حلقه را از دست دادیم و دفاع خیلی بدی داشتیم. این باخت، درس بزرگی برایمان بود. بعد از مسابقه با بائرمن صحبت کردیم که تیم را جمع کنیم و بعد از این هیچ حریفی را دست کم نگیریم.

ملی‌پوش بسکتبال افزود: در جلسه فیلم هم بار دیگر اشتباهات خود را مرور کردیم. مشکل تیم این بود که روحیه خود را در زمان عقب افتادن با 8 امتیاز، از دست دادیم. در حالی‌که باید با وجود اختلاف 20 امتیازی هم بجنگیم. متاسفانه در بازی با فیلپین این اتفاق نیفتاد. حالا کارمان برای رفتن به جمع چهار تیم سخت‌تر شده است.

حدادی درباره احتمال روبرو شدن با کره جنوبی در مرحله بعد گفت: کره تیم خیلی خوبی است. احترام زیادی برای این تیم قائلیم، اما برای رفتن در جمع چهار تیم باید هر تیمی را با کمک بازیکنان و بازی تیمی ببریم. اگر قرار بر قهرمانی و رفتن یک تیم به المپیک باشد، این عنوان باید به ایران برسد.

انتهای پیام/م

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied