`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

ستاره اوراوا و اتهام نژاد‌پرستی به هواداران الهلال

فیلمی که ستاره اوراواردز در فضای مجازی منتشر کرده بود، واکنش هواداران الهلال را برانگیخت.

به گزارش شما نیوز ، پس از بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا که با تساوی یک بر یک تیم های الهلال و اوراواردز به پایان رسید، رافائل داسیلوا، ستاره برزیلی تیم اوراوا و زننده تک گل این تیم مقابل الهلال یک فیلم در صفحه مجازی خود منتشر کرد و صحنه خوشحالی بعد از گل خود را در کنار مصدومیت کارلوس ادواردو، ستاره الهلالی ها قرار داد.

پس از اینکه داسیلوا به شکل تمسخرآمیزی از مصدومیت ادواردو ابراز خوشحالی کرد، هواداران الهلال از این حرکت خشمگین شدند و واکنش های نامناسبی به او نشان دادند.

عربستانی های خشمگین با استفاده از تعابیر نژادپرستانه درباره این ستاره سیاه پوست، اعتراض خود را به بازیکن زهردار حریف بیان کردند.

در ادامه ی این جنجال ها هم، رافائل مطلب دیگری در فضای مجازی منتشر کرد و از ورود بحث های نژادپرستی به فوتبال ابراز تاسف کرد. داسیلوا افزود: «من سیاه پوستم و از رنگ پوستم کاملا راضی ام. شما هرچه بخواهید می توانید مرا صدا بزنید. این کار مرا آزار نخواهد داد. شما با این محتواهای سخیف نمی توانید مرا متوقف کنید. خدا همیشه همه چیز را کنترل می کند.»

بازی رفت فینال آسیا که در آن رافائل گلزنی کرد و ادواردو مصدوم شد، شنبه هفته جاری با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید و بازی برگشت دو تیم هم شنبه هفته آینده در سایتامای ژاپن برگزار می شود.

جالب اینکه سرمربی اوراوا امروز از انگیزه بالای این بازیکن برزیلی برای بازی با الهلال در دیدار نهایی آسیا خبر داد و گفت : داسیلوا گفته است حتی با یک پا در فینال حاضر خواهد بود .

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied