شمانیوز
شما نیوز

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

افزایش سرانه رفاهی در قشم با ساخت سه بوستان محله‌ای

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از ساخت سه بوستان در شهرک‌های قشم بااعتباری نزدیک به 14 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، شاهد ملازم با اشاره به نیاز شهرک‌های مسکونی قشم به فضاهای تفریحی و سبز گفت: این طرح رفاهی و خدماتی که به‌منظور تأمین اوقات فراغت شهروندان ساکن و افزایش سرانه فضای سبز عمومی به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دستور کار این مدیریت قرارگرفته، هم‌اکنون در مراحل پایان کار است.

وی ادامه داد: فاز دوم پارک جنگلی گلستان به مساحت هشت هکتار به ارزش 9 میلیارد و 289 میلیون ریال و بوستان پرستو در شهرک نریمان به وسعت دو هزار و 400 مترمربع و به ارزش پنج میلیارد و 85 میلیون ریال، فضاهای رفاهی است که به‌زودی به افتتاح می‌رسد.

ملازم به ساخت بوستان‌هایی در شهرک الهیه اشاره کرد و افزود: سه لکه در این شهرک برای افزودن به فضای رفاهی و سبز انتخاب شد که درمجموع دو هزار و 760 مترمربع وسعت دارند و حدود 9 میلیارد و 537 میلیون ریال برای ساخت آن‌ها هزینه شده است.

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم ضمن ابراز امیدواری برای گسترش بیشتر فضاهای دلپذیر برای خانواده‌ها در سطح شهر قشم و روستاها عنوان داشت: افزایش سرانه فضای سبز و ایجاد بستر مناسب برای رفاه حال مردم، یکی از رسالت‌های اصلی مجموعه مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied