شمانیوز
شما نیوز

سریال هم سایه

زمان و ساعت پخش سریال هم سایه

سریال هم سایه به کارگردانی محمدحسین غضنفری و تهیه کنندگی علی پورکیانی هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش می شود.

به گزارش شمانیوزسریال هم سایه به کارگردانی محمدحسین غضنفری و تهیه کنندگی علی پورکیانی هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش می شود. ساعت تکرار این سریال ساعت 01:25 بامداد و روز بعد آن ساعت 09:50 صبح و 14:40 ظهر پخش می شود. سریال هم سایه از فردا شب 15 شهریور ماه بعد از به اتمام رسیدن سریال گاندو شروع به پخش می شود. در ادامه اسامی بازیگران سریال هم سایه و موضوع مختصری از سریال هم سایه را می خوانید.

سریال هم سایه

با توجه به اتمام سریال گاندو از هفته آینده سریال هم سایه جایگزین سریال گاندو می شود و ساعت 20:45 از شبکه سه پخش خواهد شد.

سریال هم سایه که به زندگی و دغدغه‌های مهاجران افغانستانی در ایران می پردازد، قرار است جایگزین مجموعه «گاندو» در شبکه سه سیما شود.

فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی «هم سایه» (با نام سابق نیمروز تا تهران) به کارگردانی محمدحسین غضنفری و تهیه کنندگی علی پورکیانی در تهران ادامه دارد.

این سریال بر اساس فیلمنامه ای نوشته تهمینه بهرام علیان و ارسلان امیری، در ۳۵ قسمت ساخته می شود و قرار است بعد از پایان پخش سریال گاندو از شبکه سوم سیما پخش شود.

سریال «هم سایه» یک ملودرام عاشقانه است که سعی می‌کند از زندگی و دغدغه‌های مهاجران افغانستانی در ایران و همزیستی دو ملت بگوید.

سریال هم سایه

اسامی بازیگران سریال هم سایه :

پیام دهکردی

شقایق فراهانی

مجید مظفری

فرید سجادی حسینی

مائده طهماسبی

آزاده سیفی

امیراحمد قزوینی

محیا دهقانی

شیدا خلیق

مهران رجبی

مریم کاظمی

جلال فاطمی

ناصر سجادی حسینی

شیرین ضابطیان

محیا دهقانی بازیگر نقش اصلی سریال هم سایه است .محیا دهقانی متولد 24 دی ماه 1370 در تهران میباشد. اکثرا او را با بازی در پایتخت می شناسند .او در این سریال نقش سوسن را ایفا کرده استمحیا دهقانی مدرک بازیگری اش را از کلاس داریوش ارجمند دریافت کرد.

از کارهای دیگر محیا دهقانی می توان به تله فیلم رباط محصول سال 86، تله فیلم پرونده مختومه، تله فیلم پر در سریال 90، فیلم کوتاه هر آنچه بران همه چیز را شست، که پر هزینه ترین فیلم کوتاه ایران شد اشاره کرد.سریال قهر و آشتی و فیلم سینمایی شیار 143 که جزء فیلم های شاخص این بازیگر جوان میباشد.

از کار‌های شاخص محیا دهقانی را می‌توان بازی در فیلم ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان دانست.محیا دهقانی بازیگر جوان و خوش آتیه کشور علاوه بر این پروژ به تازگی در سریال خودخواسته هم به ایفای نقش پرداخته است.

مجید مظفری نقش بزرگِ خانواده این سریال را بازی می‌کند و فرید سجادی حسینی هم از "بی‌همه‌چیز" محسن قرایی در جشنواره فیلم فجر که هنوز اکران نشده و تجربه سریال "گرگ و میش" با همایون اسعدیان، این بار با مجموعه "هم‌سایه" خودش را به آنتن شبکه سه سیما می‌رساند. اما در این میان نقش اصلی سریال را امیراحمد قزوینی بازی می‌کند که او را با "ماجرای نیمروز" و "جان‌دار" به یاد می‌آوریم و اینجا حافظِ سریال "هم‌سایه" است. محیا دهقانی هم که دیگر بازیگرِ "ماجرای نیمروز" و البته "پایتخت4" و "همبازی" شبکه دو سیما بود، نقشِ نگار را برعهده گرفته و قرار است اتفاقات مهمی را برای مخاطبِ این روزهای تلویزیون رقم بزنند. 

مائده طهماسبی، آزاده سیفی، شیدا خلیق، مهران رجبی، مریم کاظمی، جلال فاطمی و ناصر سجادی‌حسینی هم دیگر بازیگران این سریال‌اند. ترکیب بازیگران شناخته شده شاید نقطه عطفی در این سریال محسوب شود؛ در روزگاری که بهترین بازیگرانِ تلویزیون و حتی بعضاً کارگردانان به دلیل دستمزدِ نجومی در پلتفرم‌ها، سر از نمایش‌خانگی درمی‌آورند، علی پورکیانی بازیگران خوبی را گردهم آورده تا مخاطبان تماشاگر سریالی با اتفاقات مختلف و بازی خوبِ بازیگران پیشکسوت، جدید و تئاتری توانمند باشند. 

نکات زیادی از جزئیات داستان این سریال نیامده و در خبرهای ابتدایی این سریال فقط به عبارت ملودرام عاشقانه و فضای اجتماعی اشاره شده! اما قرار است سریال جدید شبکه سه با نام "هم‌سایه" فضای جدیدی از مهاجران افغانستانی در ایران را به نمایش بگذارد. همه‌چیز در بسترِ خانواده و عشق و دوری از رفتارهای ناسیونالیستی و نژادپرستانه اتفاق می‌افتد. ملودرامی که به تعبیر علی پورکیانی تاکنون در تلویزیون ساخته نشده است. 

وارد صحنه سریال می‌شویم، کارگردان و بازیگران و عوامل مشغولِ آماده کردن درمانگاهی‌اند که قرار است حافظ، روزبه و نگار سکانس پانزدهم سریال را از قسمت شانزدهم فیلمبرداری کنند. جایی که امیراحمد قزوینی (حافظ) به عنوان شخصیت اصلی داستان حضور دارد و جواد مولانیا به عنوان کاراکتر روزبه منتظرند محیا دهقانی در نقشِ نگار گریم شود تا این سکانس را فیلمبرداری کنند. مجید مظفری و فرید سجادی‌حسینی هم در پشتِ صحنه حضور داشتند. 

گروه سازنده به لوکیشن‌های داخلی رسیدند که به واسطه استفاده از هنرورها و شرایطِ سختِ کرونا، کار برای عوامل و هنرمندان سخت‌تر می‌شود. کار کاملاً خانوادگی و اتفاقی که حال و هوای عاشقانه دارد و این فضا را در همین سکانس هم می‌توان لمس کرد. خبرنگار تسنیم همراه با دوربین به درمانگاه محل لوکشین سریال "هم‌سایه" رفت. 

به قولِ «نجفی» برنامه‌ریز سریال، این سکانس یکی از داستانک‌هایی است که یکی از شاخه‌های جذاب و مهم سریال به شمار می‌رود. سکانسی که یکی از گره‌های اصلی و مهمِ سریال را باز می‌کند؛ از هر حیث این سکانس می‌تواند برای تماشایِ مخاطب جذاب باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    به جای گاندو میده؟؟؟؟؟؟