`
شمانیوز
شما نیوز

رضا رویگری | رضا رویگری و همسرش

ارز فی

عکس ناراحت کننده از رضا رویگری | عکس همسر جوان رضا رویگری

رضا رویگری از بازیگران بسیار محبوب مردم است که به دلیل اتشار تصاویر ناراحت کند ازرضا رویگری در فضای مجازی مردم بسیار نگران وی هستند

به گزارش شمانیوز: رضا رویگری بازیگر و خواننده خوب کشور ما متولد سال 1325 از تهران می باشد. رضا رویگری در حال حاضر 75 سال سن دارد. رضا رویگری در سال 92 با تارا کریمی ازدواج کرد که این ازدواح رضا رویگری به خاطر ختلاف سنی با همسرش بسیار جنجال به پا کرد. رضا رویگری دارای یک فرزند از ازدواج اول خود می باشد که ساکن ایران نمی باشد.رضا رویگری بعد از ازدواج دوم خود دچار سکته شد و کم کم بیماری ، رضا رویگری را زمین گیر و خانه نشین کرد.

اولین مصاحبه  با رضا رویگری و همسر ۲۶ ساله اش!

رضا رویگری بازیگر معروف و مشهور سینمای ایران است. رضا رویگری بعد از گذشت چند ماه از ازدواج دومش با تارا کریمی دچار سکته قلبی شد. رضا رویگری متولد سال 1325 در تهران است. رضا رویگری در سریال مختار نقش آفرینی کرد. رضا رویگری در سریال مختار نقش کیان را داشت. در زیر عکس هایی از رضا رویگری و همسرش را مشاهده می کنید.

خوانندگی رضا رویگری

رضا رویگری

رضا رویگری متولد 6 دی 1325 در تهران است. رضا رویگری متاهل است. رضا رویگری دوبار ازدواج کرده و فاصله سنی وی با همسر دومش 43 سال است. همسر دوم رضا رویگری تارا کریمی است.عکسهای جدید رضا رویگری در وضعیت خراب و اسفناک را در ادامه مشاهده می کنید...

رضا رویگری

رضا رویگری

بیوگرافی رضا رویگری

نام:رضا

نام خانوادگی:رویگری

تاریخ تولد:1325/10/6

محل تولد :تهران

تاهل:متاهل

رضا رویگری در سال ۲۶ دی ماه ۱۳۲۵ در منطقه تجریش در تهران به دنیا آمد. تنها فرزند خانواده بوده و یک پسر دارد و یک نوه دختر، دوران مدرسه و دبیرستان را در همان تجریش به پایان رساند. او به خلبانی علاقه مند بود و دوبار امتحان داد ولی قبول نشد. سپس به نقاشی روآورد و با نمایش «ویس و رامین» به کارگاه نمایشی پیوست. ا

و در جشنواره های نانسی، ورشو و چند شهر آلمان و آمریکا نمایش هایی را اجرا کرده است. بازی در سریال های تلویزیونی را با سریال «محله بهداشت» شروع نمود.

با فیلم «عقابها» به کارگردانی زنده یاد خاچیکیان به سینما آمد و ۲۸ فیلم سینمایی بازی کرد و برای کارهای خود آهنگسازی نیز کرد. او در چند نمایشگاه نقاشی در ایران و آمریکا شرکت کرد و یک کنسرت نیز در سال ۱۹۹۶ در آمریکا برگزار نمود.از جمله فعالیتهای هنری اش عبارتند از :

رضا رویگری

خوانندگی رضا رویگری

 رضا رویگری یک کنسرت نیز در سال 1996 در آمریکا برگزار نمود.

رضا رویگری تاکنون سه آلبوم موسیقی با نام های «از عشق گفتن» و «غوغا» و «کازابلانکا» به بازار هنر عرضه کرده است.

وی همچنین، خوانندهٔ سرود معروف ایران ایران (الله الله) در اول انقلاب می باشد.

رضا رویگری

گفتگو با رضا رویگری و همسرش تارا کریمی

وقتی برای استقبال رفتم با رضا آشنا شدم

تارا کریمی که در شیراز با رویگری آشنا شده با اشاره به اینکه قبل از آشنایی نمی دانسته وی بازیگر است می گوید:من اصلا ایشان را به عنوان بازیگر نمی شناختم و هیچ کاری از ایشان ندیده بودم. راستش در افتتاحیه برنامه ای در شیراز رضا رویگری به عنوان مهمان دعوت شده بود و دوست من هم وظیفه میزبانی ایشان را برعهده داشت. وقتی برای استقبال از ایشان به فرودگاه رفتیم اولین بار ایشان را دیدم و طی چند روزی که آنجا بودند با هم آشنا شدیم.

وقتی “بوتیک” را دیدم از رضا ترسیدم

وی ادامه می دهد:واقعا تا آن موقع نمی دانستم ایشان بازیگر است و او به من پیشنهاد تماشای فیلم “بوتیک” را داد و زمانی که این فیلم را دیدم یک جورهایی واقعا ترسیدم و فکر کردم نکند شخصیتش مانند شخصیت داخل فیلم باشد و برای همین تا یک مدت به تلفن هایش جواب نمی دادم تا اینکه خودش پیامک داد و من هم پرسیدم شخصیت شما همین طوری ست؟ و ایشان هم پاسخ داد آن فقط یک نقش است و سپس پیشنهاد داد “اجاره نشینها” و بعد “مختارنامه” را ببینم.

پدرم مخالف ازدواجمان بود

تارا کریمی که موقع ازدواج با رویگری فقط 23 سال داشت درباره مخالفت های والدین اش با این ازدواج بیان می کند:پدرم مخالف بود و حتی خواهر بزرگم مدام به من می گفت چه اتفاقی افتاده، تو که برنامه دیگری برای زندگی ات داشتی و نمی خواستی ازدواج کنی. اما به هر حال این اتفاق افتاد. خیلی ها می گفتند رضا جای پدرت است و از این ازدواج برحذر کن ولی حرف مردم برایم مهم نبود.

رضا رویگری

چند سال تنها زندگی کردید؟!

رضا رویگری: به سال نرسید. چندماه بین ازدواج اول و دوم من فاصله بود. این شایعه بود که من بلافاصله از همسر قبلی ام جدا شده و با تارا ازدواج کردم. به اینگونه نبود. من از دو سال قبل از جدایی رسمی، به نوعی تنها زندگی می کردم و می خواستیم که جدا شویم. یک سال و هشت ماه بعد از جدایی هم که با تارا ازدواج کردم.

خیلی از مردم می پرسند چرا از همسر قبلی خود جدا شدید؟!

رضا رویگری: من حس می کنم مردم کمی بیکار هستند و دنبال حواشی مختلف می گردند. این مسائل هم جز مسائل شخصی و خصوصی زندگی هست اما مردم به شدت درباره مسائل شخصی کنجکاو هستند. همسر قبلی من عاشق کارش بود و از صبح تا شب سرکار بود و خیلی به فکر زندگی نبود. وی دفتر روانشناسی داشت و همه وقت و زندگی اش کارش بود.

تارا(همسر رویگری):البته خیلی خانم خوب و دوست داشتنی بودند.

چه شد که با تارا ازدواج کردید؟

رضا رویگری: چندسال پیش برای برنامه ای به شیراز رفته بودم. تارا یک دوست به نام ستاره داشت که دوست مشترکمان محسوب می شد. ستاره به تارا گفت که یک دوست هنرپیشه ام برای چند روز به شیراز می آید و اسم من را برد، تارا هم گفت که تا به حال اسمش را نشنیده و نمی شناسمش! به هرحال ستاره و تارا برای استقبال من به فرودگاه آمدند و همانجا برای اولین بار همدیگر را دیدیم. تا من را دید، گفت آقای رویگری چقدر شما خوش تیپ هستید! همانجا بود که عشق شوری در میان ما نهاد! معمولا هم همه عاشق من می شوند. من در اوایل آشنایی مان گفتم تارا من آینده تو نیستم و باید به زندگی ات برسی اما واقعا بدون تارا هم نمی توانستم زندگی کنم. (باخنده) حرفی زدم که جذب من شود!

رضا رویگری

زندگی شخصی رضا رویگری

به ورزش علاقه فراوانی دارد و بیشتر عصرها اگر سرصحنه نباشد، باید او را در باشگاه بدنسازی ببینید. سعی می کند غذاهای دریایی میل کند و به پوست صورتش برسد، او یکی از محبوب ترین بازیگران میانسال است. آدم حساس و دل نازکی است، می گوید:کودک درونم حضور پررنگی در زندگی ام دارد.

پسر و نوه رضا رویگری

رضا رویگری یک پسر دارد که در آلمان زندگی میکند و یک نوه به نام آوا دارد که در سال 1386 در گوا هند به دنیا آمده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • بازدید‌کننده

  خانوم‌تارا‌کریمی‌گویا‌همچین‌روزهایی‌رو‌نمیدیدند.

 • عظیمی

  نظری ندارم

 • علی

  آقا رضا وخانم تارا هر دو ..دوست داشتنی هستین به مولا.

 • علی جمشیدی . alijam5760@gemail.com

  آنقدر علاقه به آقای رویگری دارم که همانند افراد درجه یک خانواده ام می باشد ودریه کلام عاشقشم .دوست دارم از نزدیک اورا ملاقات همیشه دلنوشته هایش را دنبال میکنم وبیشتر اوقات گریه ام می گیره واشک امانم نمیده شما را قسم میدم هرطورشد اوراببینم ویه دل سیر با اوبنشینم ناراحت شم الان هم سرود الله الله ایشون را گوش دادم .دلم یه ذره شده براش .

 • خندان

  واقعا پیری بد دردی هست

 • ناشناس

  دیگه پیری همینه. شتری هست که رد خونه همه میخوابه

 • پوران میرقباد

  خانم رویگری رو خوب گنجی نشسته خانه میلیاردی و ارث ومیراث چه غمی داره خوش به. سعادتش

 • امیر

  آدم خوبی نبود

 • نسترن

  اخی چقد پیر شده... ناراحت شدم

 • ایرج

  هرچی باشه از هنرمندان بزرگ کشورمون هست زندگیه شخصیشم به خودش مربوطه .انشاالله خدا شفاش بده

 • ناشناس

  با درود فراوان خدمت آقای رویگردی عزیز از آبادان هستم این نظرمو دارم میفرستم از خداوند سلامتی برای شما آرزو میکنم وامیدوارم هرچه زودتر خبرهای سلامتیتون رو بخونیم.دوست داریم خوشتیپ هم هنوز هستی