`
شمانیوز
شما نیوز

شاهرخ غلامرضاپور

ارز فی

ویدیوی غم‌انگیز از مراسم تشییع شاهرخ غلامرضاپور | جزییات جدید از خودکشی غلامرضاپور

امروز صبح مراسم تشییع شاهرخ غلامرضاپور برگزار شد.

به گزارش شمانیوز: صبح امروز مراسم تشییع پیکر شاهرخ غلامرضاپور بازیکن فقید فوتبال کشورمان، انجام شد.شاهرخ غلامرضاپور مهاجم اسبق تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر وهم‌بازی مهدی طارمی ستاره فوتبال کشورمان در این تیم بود. شاهرخ غلامرضاپور سابقه بازی در تیم‌های کشاورز برازجان، سایپا برازجان، ایرانجوان بوشهر، مس کرمان، نفت مسجدسلیمان، فجر شهید سپاسی شیراز، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک را در کارنامه داشت. غلامرضاپور یکی از شاگردان غلامرضا پیروانی هم به شمار می‌رفت. 

غلامرضاپور اخیراً در تیم خوشه طلایی بازی می کرد و به دلیل مصدومین شکم و محرومیت چهار ماهه ای که به خاطر دوپینگ گریبانگیرش شده بود، نتوانست آنطور که می خواست به بازی در سطح اول فوتبال ایران ادامه دهد. وی در ماه های اخیر به محل زندگی والدینش، برازجان، بازگشته بود تا در کنار پدر و مادرش زندگی کند. شاهرخ غلامرضاپور با انتشار پستی در اینستاگرام که در واقع خداحافظی او بود به زندگی اش پایان داد.

وی پس از انتشار این پست اینستاگرامی و بی توجهی اطرافیانش به وخامت حال روحی اش، از دکل روشنایی استادیوم تختی شهر برازجان خود را به پایین پرت کرده و به زندگی اش پایان داد. غلامرضاپور از دوستان صمیمی محمد دانشگر و حسین پورامینی بوده و از بازیکنان شاخص برازجان به شمار می آمد و در دوران همبازی بودن با مهدی طارمی در ایرانجوان بوشهر جزو استعدادهای تیمش به شمار می آمد. همبازی های غلامرضاپور او را بازیکنی بسیار آرام و مهربان توصیف کرده اند که آزارش به کسی نمی رسید و به مطالعه کتاب های صادق هدایت علاقه ویژه ای داشته است.

شاهرخ غلامرضاپور متولد ۹ بهمن ۱۳۶۹ در دشستان، بوشهر، بود و بازی حرفه ای خود را با تیم ایرانجوان در کنار مهدی طارمی و به عنوان مهاجم آغاز کرد و یک بازیکن راست پای ۱۷۶ سانتیمتری بسیار خوش آتیه و کوشا بود. او در نوجوانی به تیم های کشاورز و پرسپولیس برازجان پیوسته و در سال ۱۳۹۲ به تیم ایرانجوان بوشهر پیوست.

روز دوشنبه خبری تلخ در رسانه‌های ورزشی کشورمان منتشر شد. شاهرخ غلامرضاپور بازیکن برازجانی ۳۱ ساله فوتبال ایران که سابقه بازی در تیم‌های نفت مسجدسلیمان، مس کرمان، آلومینیوم اراک و فجر سپاسی شیراز را در کارنامه داشت، یکشنبه شب به زندگی خود پایان داد.

احمد حیات‌منش همبازی و دوست صمیمی غلامرضاپور درباره شرایط بازیکن فقید فوتبال ایران اظهار داشت: شاهرخ مشکل مالی داشت و چند بدشانسی در فوتبال آورد. او زمانی که در خوشه طلایی ساوه بود، پیشنهاد لیگ برتری داشت که مصدوم شد. سپس در نفت مسجدسلیمان بازی کرد که می‌گفت فیروز کریمی حقش را می‌خورد.

وی با اشاره به مشکلات غلامرضاپور بیان کرد: شاهرخ دوباره مصدوم شد و حدود ۹ ماه از میادین دور بود. سپس مجبور شد طلا‌های خواهرش را بفروشد تا پول جراحی خود را فراهم کند. پس از جراحی هم وزنش زیاد شد و برای بازگشت به فوتبال به هر دری که می‌زد، ناموفق بود. شاهرخ با مربیان مختلف تماس می‌گرفت و آن‌ها هم می‌گفتند تو را نمی‌خواهیم. سپس شماره تلفن فرزاد حسین‌خانی (سرمربی مس کرمان) را از من گرفت که نمی‌دانم با او تماس گرفت یا خیر.

شاهرخ غلامرضاپور

«غلامرضاپور قبلا دو بار خودکشی کرده بود.»، همبازی بازیکن پیشین فوتبال کشورمان ضمن بیان این جمله تصریح کرد: شاهرخ قرص‌های آرام‌بخش زیادی مصرف می‌کرد که آن را در سال‌های اخیر کاهش داده بود. مسائل مربوط به فوتبال، شاهرخ را عصبی کرده بود و پول او را پرداخت نمی‌کردند. غلامرضاپور می‌گفت هر چه بازی می‌کنیم، حق‌مان را می‌خورند.

حیات‌منش درباره اتفاقی که نقطه پایان زندگی بازیکن پیشین فجر سپاسی و مس کرمان بود گفت: شاهرخ چند ماه پیش گفت خودم را از این زندگی راحت می‌کنم. او همیشه استوری‌های غم‌انگیز منتشر می‌کرد و یکشنبه شب هم یک استوری با مضمون خودکشی منتشر کرد. من فکر می‌کردم که این استوری جدی نیست، اما یکی از همسایگان او به من خبر داد شاهرخ خودش را از پروژکتور ورزشگاه به پایین پرتاب کرده است.

وی درباره پیشنهاد‌های اخیر مرحوم غلامرضاپور خاطرنشان کرد: حسین‌خانی فصل گذشته، شاهرخ را برای تیم مس نوین می‌خواست که او گفت کمر من تازه خوب شده است و پزشک توصیه کرده که سه ماه تمرین نکنم. جراحی او موفقیت‌آمیز نبود و وزن شاهرخ هم افزایش یافته بود. او شرایط خوبی پیدا کرد و در دو ماه اخیر تمرین می‌کرد، اما زمانی که یک ماه از فوتبال دور می‌شوی، انگار که اصلاً فوتبالیست نبوده‌ای. شاهرخ دوست داشت در لیگ برتر یا لیگ دسته اول بازی کند و به هر دری می‌زد، اما موفق نبود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied