`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

مدیرعامل بورس تهران

علی صحرایی مدیرعامل بورس تهران استعفا داد

مدیرعامل بورس تهران لحظاتی پیش از سمت خود استعفا داد.

به گزارش شمانیوز: مدیرعامل بورس تهران لحظاتی پیش از سمت خود استعفا داد. دقایقی قبل در برخی از رسانه ها و کانال های فضای مجازی خبری مبنی بر برکناری علی صحرایی مدیر عامل بورس تهران و جایگزینی محمود گودرزی به عنوان مدیر عامل بورس تهران منتشر شده است.

علی صحرایی مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران در این خصوص گفت: برای ایجاد فرصت برای تحقیقات بیشتر در مورد بحث استخراج رمز ارز و در راستای قوام بازار سرمایه استعفای خود را به هیئت مدیره شرکت بورس اوراق بهادار تهران تقدیم کردم.

او افزود: هئیت مدیره با این استعفا موافقت و آقای محمود گودرزی معاون بازار شرکت بورس تهران را به سرپرستی موقت این شرکت منصوب کرد.

گفتنی است از چند روز پیش خبر کشف ماینر رمز ارز در زیر زمین شرکت بورس تهران حاشیه هایی را برای مدیرعامل و هیئت مدیره این شرکت ایجاد کرده است.

سوابق محمود گودرزی مدیر عامل بورس تهران

محمود گودرزی همچنین مدرک کارشناسی ارشد در رشته  مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی را از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ نموده است. وی اکنون دانشجوی دکتری مدیریت مالی و در مرحله ارائه پایان نامه در دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. گودرزی دارای مدارک حرفه ای بازار سرمایه، کارشناس رسمی قوه قضایی در حوزه بازار سرمایه نیز می باشند.

وی طی حکمی در 1 تیر 98 از سوی علی صحرائی مدیرعامل بورس تهران به سمت معاون بازار منصوب شد.

سوابق کاری محمود گودرزی مدیر عامل بورس تهران

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت کارگزاری صبا تامین، عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری هامون شمال، مشاور مدیرعامل در امور بازار سرمایه شرکت بیمه اتکایی امین و مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت کارگزاری باهنر فعالیت داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • حمید

    احتمالابارش روتوبورس بست.

  • ناشناس

    خیلی هم عالی