`
شمانیوز
شما نیوز

تیم ملی ایران

ارز فی

ساعت بازی تیم ملی ایران و امارات | نتیجه بازی تیم ملی ایران و امارات

بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی امارات ساعت 20:15 دقیقه امشب به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

به گزارش شمانیوز: بازی تیم ملی ایران مقابل تیم ملی امارات ساعت 20:15 دقیقه امشب به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.سومین بازی تیم ملی ایران در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پنجشنبه ۱۵ مهرماه در ورزشگاه زعبیل شهر دبی برگزار می‌شود.با اعلام رسمی رسانه های اماراتی تمامی بلیط های بازی تیم ملی ایران و امارات به فروش رسیده است.

دراگان اسکوچیچ و شاگردانش این فرصت را دارند که فردا دست به یک کار بزرگ بزنند و با پیروزی مقابل امارات، برای اولین بار، تیم ملی را صاحب 10 برد متوالی کنند. کاری که با توجه به آمار بسیار خوب اسکوچیچ و همچنین بازیکنان بسیار خوبی که در اختیار دارد، کاملا در دسترس به نظر می‌رسد.

آمار به سود ایران: اگر به اطلاعات سایت آماری 11v11 استناد کنیم، تیم ملی و امارات تا امروز 14 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که ایران 10 بار پیروز شده و 4 بازی هم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. البته دو روایت دیگر هم درباره تعداد بازیهای دو تیم وجود دارد که بر اساس آن، ایران و امارات، 15 و حتی به عبارتی 16 بازی بار به مصاف یکدیگر رفته‌اند که امارات، فقط در یک بازی موفق شده ایران را ببرد و بنابر این روی کاغذ نمی‌تواند حریف سختی برای تیم ملی باشد هر چند که بازی ایران با همسایگان عربی‌اش همیشه حساسیتهای خاص خود را داشته است.

وضعیت در جدول: ایران با 6 امتیاز در صدر گروه اول مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در قاره آسیا قرار دارد و امارات که در دو بازی قبلی‌اش با لبنان و سوریه به تساوی رسیده، با 2 امتیاز و بعد از کره 4 امتیازی، تیم سوم گروه اول است.

پنجشنبه 15 مهر 1400

مرحله نهایی انتخابی جام جهانی

امارات – ایران ساعت 20.15

ورزشگاه زعبیل دوبی

بلیط های بازی ایران – امارات به فروش رفت

تیم های ملی فوتبال ایران و امارات فردا و در سومین دیدار خود از مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در استادیوم زعبیل دبی به مصاف هم می روند. اماراتی ها که از 2 بازی نخست خود تنها 2 تساوی کسب کرده اند، به دنبال نهایت استفاده از فرصت میزبانی هستند تا شانس خود را برای حضور در کورس صعود به جام جهانی حفظ کنند.

از چند روز پیش، فدراسیون فوتبال امارات اقدام به فروش بلیط های این بازی کرد و در حالیکه در ابتدا عنوان شده بود 5 هزار نفر از تماشاگران معادل با 60 درصد از ظرفیت استادیوم زعبیل وارد ورزشگاه می شوند، اما از روز گذشته گنجایش هواداران افزایش یافت و تعداد آن به 8 هزار نفر رسید.

اکنون صفحه خبری و توئیتری امارات نیوز از به فروش رفتن تمامی بلیط های این بازی در فاصله نزدیک به 30 ساعت تا شروع این بازی خبر می دهد و از علاقه هواداران اماراتی برای تماشای این دیدار از نزدیک خبر داده است. البته بلیط های جایگاه هواداران ایرانی که 10 درصد از ظرفیت استادیوم است، چند روز پیش به فروش رفته بود تا هواداران تیم ملی نیز بتوانند شاگردان اسکوچیچ را تشویق کنند.

ضمن اینکه شرط حضور هواداران در استادیوم، منفی بودن تست کرونا در فاصله 48 ساعت تا آغاز بازی و تزریق 3 دوز یا 2 دوز واکسن کرونا اعلام شده که در صورت تزریق 2 دوز واکسن، باید 6 ماه از زمان تزریق واکسن دوم گذشته باشد.

تکمیل می شود....

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied