`
شمانیوز
شما نیوز

نرگس محمدی

پست جگرسوز نرگس محمدی برای برادرزاده فوت شده 3 ساله اش | گریه زاری نرگس محمدی

نرگس محمدی به مناسبت تولد سه سالگی برادرزاده اش که به تازگی فوت شده است عکسی منتشر کرد.

به گزارش شمانیوز: نرگس محمدی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است نرگس محمدی همسر علی اوجی می باشد این زوج فرزندی ندارند. 30 خرداد ماه 1400 فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار یک استوری خبر از فوت برادرزاده سه ساله نرگس محمدی داد. نرگس محمدی با بازی در سریال ستایش به همین نام مشهور شد.

نرگس محمدی

نام:نرگس

نام خانوادگی :محمدی

تاریخ تولد :1364/1/9

محل تولد :تهران

تحصیلات :تحصیلکرده رشته پرستاری

بیوگرافی نرگس محمدی 

«نرگس محمدی» زاده ۹ حمل(فروردین) ۱۳۶۴ هجری خورشیدی در تهران بازیگر سینما، تلویزیون و تیاتر ایران ، دانش آموخته رشته پرستاری می‌باشد.

«علی اوجی زاده» زاده ۱۷ حوت (اسفند) ۱۳۶۲ تهران ، بازیگر ، نویسنده و تهیه‌کننده موسیقی ایران می باشد.

نرگس محمدی

ماجرای ازدواج نرگس محمدی و علی اوجی

«نرگس محمدی» و «علی اوجی» بازیگران سینما و تلویزیون ایران بعد از این که ازدواج کردند ، در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کردند.

نرگس محمدی فرزند بزرگ خانواده است و یک خواهر و برادر به نام های سارا و محسن دارد.  هر دوی آنها ازدواج کرده‌اند . شوهرخواهر نرگس محمدی آقای غفوریان کار عکاسی را دنبال می‌کنند، خواهرش نیز دستی بر آتش نقاشی دارد. برادر نرگس محمدی هم پیش از او در چند فیلم کوتاه بازی کرده بود اما الان درگیر کار است و بازیگری را دنبال نمی‌کند.

نرگس محمدی می گوید از ابتدا دوست داشتم در رشته هنر ادامه تحصیل دهم اما روزی که باید در آزمون ورودی هنرستان صدا و سیما  شرکت می‌کردم اتفاقی برایم افتاد که امتحان را از دست دادم. به همین دلیل در شاخه تجربی کنکور دادم و در رشته پرستاری پذیرفته شدم.

نرگس محمدی می گوید خانواده من نسبت به بازیگری گارد منفی نداشتند و اتفاقا از حضورم در عرصه هنر استقبال هم می‌کردند.نرگس محمدی می گوید مادرم کارمند صدا و سیما بود و با محیط‌های هنری آشنایی داشت، از طرفی تمام اعضای خانواده‌ ام به فیلم علاقه‌مند بودند.اما موضوعی که وجود داشت این بود که خانواده‌ام اصرار داشتند اول درسم تمام شود و بعد به طور جدی وارد عرصه بازیگری شوم که خدا را شکر این اتفاق هم افتاد.

مادر نرگس محمدی می‌گوید: «من از نرگس در مورد کارهای خانه راضی‌ام. نرگس تنها دوست من بوده و همیشه در کنار من حضور داشته، البته این چند ساله به دلیل مشغله کاری کمی، در انجام کارهای منزل تنبل شده که آن را هم می‌گذاریم به حساب مشغله کاری‌اش، گرچه باید بگویم نرگس بهترین دوست من است!(باخنده) البته تصورتان این نباشد که من بین بچه‌ها فرق می‌‌گذارم، به این دلیل که نرگس بیشتر در کنار من است. نرگس خانم هم می‌گوید: «مادر، عزیزترین و بهترین نعمتی است که خداوند به بنده‌هایش مرحمت می‌کند، برای من هم عزیزترین موجود روی زمین، «مادرم» است که با تمام وجود دوستش دارم...»

نرگس محمدی

ازدواج نرگس محمدی:

در اردیبهشت 96 نرگس محمدی با  علی اوجی  ازدواج کرد خبر این عروسی با انتشار چند عکس از سالن عقدشان رسانه ای شد.

مراسم خواستگاری نرگس محمدی و علی اوجی با هماهنگی  لاله اسکندری  در حرم مطهر امام رضا (ع) انجام شد.

نرگس فرزند بزرگ خانواده است و یک خواهر و برادر به نام های سارا و محسن دارد. خانواده او نسبت به بازیگری گارد منفی نداشتند و از حضورش در عرصه هنر استقبال هم می کردند.

نرگس محمدی می گوید مادرم کارمند صدا و سیما بود و با محیط های هنری آشنایی داشت، از طرفی تمام اعضای خانواده ام به فیلم علاقه مند بودند. اما موضوعی که وجود داشت این بود که خانواده ام اصرار داشتند اول درسم تمام شود و بعد به طور جدی وارد عرصه بازیگری شوم که خدا را شکر این اتفاق هم افتاد.

نرگس محمدی

نرگس محمدی از زبان مادر

مادر نرگس محمدی : نرگس تنها دوست من بوده و همیشه در کنار من حضور داشت.

این چند ساله به دلیل مشغله کاری، کمی در انجام کارهای منزل تنبل شده که آن را هم می‌ گذاریم به حساب مشغله کاری‌ اش، گرچه باید بگویم ستایش بهترین دوست من است.

نرگس محمدی

خانواده نرگس محمدی

از خدا می خواهم روزی آنقد پول داشته باشم که بتوانم یک خانه بسیار بزرگ بخرم تا بتوانیم همیشه در کنار خانوادم با هم زندگی کنیم

محس، سارا و مادرم را از ته قلبم دوست دارم و حاضر نیستم یک روز هم از آنها جدا باشم، خانواده تنها تعمت خدواند به انسان است که تکرار پذیر نیس.

نرگس محمدی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • ناشناس

  خیلی سخته خدا به خانوادش صبر بده

 • ناهید

  خدا بهتون صبر بده😢

 • زمستانی

  خدا بهتون صبر بده ! ولی من چی بگم که تنها یک خواهر از خانوادم باقی بود و ازمن بزرگتر و صاحب دو فرزند که همین مهرماه خواهرمو براثرکرونا ازدست دادم دیگه هیچکس نیست تا از ته دل منو دوست داشته باشه !!هیچکس!😔😢

 • ناشناس

  واقعا خدا نصیب کسی نکنه داغ عزیز رو بهتون تسلیت میگم خانم محمدی عزیز امیدوارم خدا صبرتون بده

 • ناشناس

  هیچ چیز بدتر ازاین نیست که عزیزی رو از دست بدی

 • ناشناس

  واقعاً خیلی سخته خدا صبر بده

 • سمیرا

  یا ابوالفضل خدا تورو بحق علی اصغرت به هیچ پدرمادری حتی مریضی بچه شم نشون نده چه برسه داغ وااای خیلی سخته

 • ناشناس

  خدا رحمتش کنه آخی واقعا دلم سوخت😭😢

 • امین

  امیرعلی دوست داشتنی بهشتی شدتسلیت میگم خانم محمدی

 • ناشناس

  خدارحمتش کند

 • سینا

  سلام نرگس محمدی بازیگر خوب و هنرمند هست واقعا به کارش عشق می ورزد ولی چرا فقط یه سریال چرا دیگه نقش آفرینی نمیکنه مثل ستایش چرا هنرمندان خوب ما وقتی با یه نقش شناخته میشن و محبوب می شوند دیگه میرن پیداشونم نمیشه حیفه خانم محمدی بادامه بده.در ضمن چرا ظاهرت ایقد بدجور شده انگاری که کامل چهرتون عووض شده یا ایکه عمل جراح کردین خ زشت شدین

 • نا شناس

  سلام خدا بیامرزه واقعا ناراحت شدم خدا به هیچ پدر ومادری داغ فرزند نشون نده

این خبر را از دست ندهید