`
شمانیوز
شما نیوز

قیمت خودرو امروز | قیمت خودرو

قیمت خودرو شنبه 22 آبان | قیمت خودرو بالا رفت

در جدول زیر آخرین لیست قیمت خودرو در بازار امروز شنبه 22 آبان را مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز: قیمت خودرو امروز شنبه 22 آبان ماه مانند همچنان در سراشیبی افزایش قیمت قرار دارد. قیمت پراید ۱۵۱ پلاس (پراید وانت) به ۱۸۰ میلیون تومان رسید.قیمت خودرو در کارخانه‌ خودرو‌های سایپا با بازار فاصله‌ای ۳۰ تا ۵۰ درصدی دارد.

قیمت خودروهای داخلی هفته گذشته به صورت روزانه افزایش پیدا کرد تا اینکه روز سه‌شنبه سایپا و ایران خودرو بیانیه افزایش قیمت کارخانه خودروهای خود را صادر کردند. افزایش قیمت کارخانه ایران خودرو و سایپا درحالتی بود که بسیاری از خودروهای در بازار هفته گذشته رکوردهای قیمتی جدیدی را ثبت کردند.

قیمت پراید ۱۱۱ در آخرین روز معاملاتی به قیمت ۱۶۳ میلیون تومان و قیمت پراید ۱۳۱ به ۱۴۴ میلیون تومان افزایش پیدا کرد. قیمت تیبا هاچ بک مدل ۱۴۰۰ با قیمت ۱۷۴ میلیون تومان ثبت شده است که قیمت کارخانه آن ۱۲۳ میلیون تومان اعلام شده است.

کدام خودرو بیش‌ترین افزایش را داشته است؟

قیمت محصولات پژو هفته گذشته با افزایش همراه بود و هیچ نشانه‌ای از کاهش قیمت در این خودروها وجود نداشت. بیش‌ترین افزایش قیمت را برخی از مدل‌های پژو ۲۰۷ ثبت کردند.

قیمت کارخانه پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما ۲۴۹ میلیون تومان و در بازار ۳۵۰ میلیون تومان ثبت شده است. پژو پارس LX به ۳۳۸ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو امروز ۲۲ آبان 

قیمت خودرو

قیمت وانت پراید رکورد زد

در بازار امروز خودرو (۲۲آبان ماه) قیمت پراید SE ۱۵۱ مدل ۹۹، حوالی ۱۶۳ میلیون اعلام شده است و پراید ۱۳۱ SE مدل ۹۹ در رنج میلیون تومان خریدوفروش می‌شود.

پراید SE ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ و پراید ۱۵۱ پلاس ۹۹ به ترتیب ۱۷۲ و ۱۷۴ میلیون تومان قیمت گذاری شد. همچنین معامله‌کنندگان بازار خودرو، پراید ۱۱۱‌ SE مدل ۹۹ را حوالی ۱۶۳ خریدوفروش می‌کنند و پراید ۱۳۲ SE مدل ۹۸ را ۱۳۹میلیون تومان قیمت گذاری کردند.

قیمت خودرو

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • م.د

    اقای ریئسی چراقیمت بالا رابورس ریزش کرد

این خبر را از دست ندهید