شمانیوز
شما نیوز

پیچ خوردن پای مهراوه شریفی نیا+ فیلم/ گاف مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا در این ویدیو پایش به طرز بدی پیچ می خورد که درادامه می بینیم.

مهراوه شریفی نیا بازیگر ایرانی است. مهراوه شریفی نیا فارغ از تحصیل رشته موسیقی کلاسیک در دانشگاه هنر تهران است. مهراوه شریفی نیا  فرزند محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان است.در ادامه عکس به اشتراک گذاشته شده مهراوه شریفی نیا را میبینید.
مهراوه شریفی نیا در 8 سالگی و با بازی در فیلم سینمایی دزد عروسک ها و درکنار مادرش آزیتا حاجیان وارد عرصه بازیگری شد. دزد عروسک ها فیلمی به کارگردانی محمدرضا هنرمند و بازیگری اکبر عبدی، آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی نیا ساخته سال 1368 است.

مهراوه شریفی نیا پس از آن در سال 1378 در فیلم سینمایی زیر پوست شهر در کنار باران کوثری به ایفای نقش پرداخت. زیر پوست شهر نهمین فیلم سینمایی رخشان بنی اعتماد در سال 1379 است.

در سال 1388 در سریال آشپزباشی با خواهرش ملیکا شریفی نیا همبازی شد. سریال آشپزباشی به کارگردانی علیرضا هنرمند و با بازی پرویز پرستویی ، فاطمه معتمد آریا ، مهراوه و ملیکا شریفی نیا از شبکه اول سیما پخش شد.

در ادامه فیلم پیچ خوردن پای مهراوه شریفی نیا را می بینیم. 

پرسپولیسی بودن مهراوه شریفی نیا 

مهراوه یک پرسپولیسی دو آتیشه است، بانوی پرسپولیسی که در جنگ زرگری و کر ی خانی با استقلالی ها همیشه پیشتاز بوده و هر استقلالی جرات کل کل با او را ندارد. مهراوه در فضای مجازی هم از فعالان جنبش سایبری سرخ علیه آبی هاست.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied