شمانیوز

همه جاده‌های اصلی و راه‌های روستایی شهرستان چاراویماق در جنوب آذربایجان‌شرقی به دلیل بارش برف سنگین مسدود است و یگان‌های ارتش به یاری مردم در محاصره برف می‌شتابند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز وبه نقل از مهر : یگان‌های ارتش به مردم در محاصره برف روستاهای شهرستان چاراویماق در ۱۹۳ کیلومتری جنوب تبریز، آذوقه و نان می‌رسانند.

با رسیدن نیروهای ویژه گروه ۱۱ ارتش، حدود ۸۰ خودرو به همراه مسافرانشان که در برف و کولاک چاراویماق و هشترود گرفتار شده بودند، نجات یافتند.

فرمانده گروه یازده ارتش در مراغه گفت: با اعزام ۵ دستگاه ماشین کریس سنگین برای کمک رسانی به مناطق برف گیر چاراویماق و هشترود که قابلیت عبور در شرایط سخت برفی و یخبندان دارند، برای امداد رسانی تا ۴ روز در آن منطقه حضور خواهند داشت.

امیر سرتیپ نوری افزود: برای ساکنان روستاهایی هم که راهشان بر اثر کولاک مسدود شده است، با ۲ دستگاه خودروی ویژه ارتش، اقلام مورد نیاز از جمله آذوقه و غذای کنسرو امداد رسانی می‌شود.

وی ادامه داد: به فرمانداران چاراویماق و هشترود اعلام کرده‌ایم خودروهای امدادی و تجهیزات این گروه آماده رساندن کمک‌ها به روستاهای این منطقه است.

راه حدود ۱۵۰ روستای چاراویماق مسدود شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه