شمانیوز

وکیل فاطمه خویشوند معروف به سحر تبر گفت: قاضی با تبدیل قرار بازداشت موکلم به قرار وثیقه موافقت نکرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فارس : پیام درفشان وکیل فاطمه خویشوند معروف به سحر تبر گفت: قاضی این پرونده با تبدیل قرار بازداشت موکلم فاطمه خویشوند معروف به سحر تبر به قرار وثیقه موافقت نکرد.

وی افزود: خانم خویشوند «سحرتبر» همچنان در حبس است و سایر متهمان این پرونده که سابقه بیماری روانی و ارتکاب جرم زیر سن قانونی ندارند، با قرار وثیقه یا کفالت در آزادی به سر می‌برند.

درفشان گفت: با توجه به دستورات اخیر رئیس قوه قضائیه در مورد اعطای مرخصی و پذیرش وثایق زندانیان، تقاضا داریم با توجه به وضعیت جسمی و روحی موکلم و سوابق بیماری روانی وی که اسناد و مدارک آن نیز موجود است، دادگاه حداقل با تبدیل قرار بازداشت موکل به وثیقه و اعطای مرخصی در روزهای منتهی به سال جدید، موافقت کند.

وی گفت:  اتهامات موکلم معاونت در افساد فی‌الارض، تشویق به فساد از طریق تشویق جوانان به اباحه‌گری، توهین به مقدسات از طریق توهین به حجاب و تحصیل مال نامشروع عنوان شده است.

وی افزود: این پرونده در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب مفتوح است و اولین جلسه دادگاه خانم خویشوند ۲۳ دی برگزار شد و جلسه بعدی یکم اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه