شمانیوز

درباره آدرس واحد‌های رسیدگی به تخلفات رانندگی مستقر در مناطق مختلف تهران بزرگ بیشتر بدانید.

تخلفات رانندگی یکی از موضوعاتی است که بسیاری از رانندگان وسایل نقلیه انجام می‌دهند و هر کدام از افراد نیز به هر نحوی دنبال اعتراض و کم کردن میزان جرائم خود هستند. بهترین راه برای کاهش میزان تخلفات رانندگی ، مراجعه به مراکز اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی هست تا به تخلفات رسیدگی شود. بسیاری از شهروندان درباره آدرس واحد‌های رسیدگی به تخلفات رانندگی مستقر در مناطق مختلف تهران بزرگ سوالاتی دارند که در این گزارش آدرس مراکز را معرفی میکنیم.

 

اداره اجرائیات فاتب واقع در بزرگراه یادگار امام (ره)، خیابان حبیب الهی-خیابان زنجان شمالی- جنب آتش نشانی و واحد رسیدگی به تخلفات رانندگی منطقه ۲۱ واقع در تهرانسر- انتهای بلوار یاس است.

 

واحد رسیدگی به تخلفات رانندگی منطقه ۱۶ نیز در خیابان بعثت- خیابان رجائی جنوبی-خیابان هلال احمر-مقابل سیلو و آدرس واحد رسیدگی منطقه ۱۲ هم در خیابان شوش نرسیده به میدان شوش- پشت بوستان بهاران- جنب کلانتری ۱۱۲ هست.

آدرس واحد رسیدگی منطقه ۱۴ نیز در خیابان نبرد شمالی-میدان نبرد-انتهای خیابان شهید ابراهیم بیدی، واحد رسیدگی به تخلفات رانندگی منطقه ۱ در بزرگراه ارتش-بلوار اوشان-نبش میدان اوشان و منطقه ۱۰ نیز در بزرگراه نواب-تقاطع خیابان محبوب مجاز هست که این واحد رسیگی ویژه جانبازان ـ ایثارگران و خانواده شهداء است.

نشانی واحد رسیگی منطقه ۲۰: شهرری-خیابان استخر-روبروی فروشگاه شهروند و واحد رسیگی منطقه ۳ نیز در بزرگراه حقانی-نرسیده به تقاطع جهان کودک-مقابل پارک آب و آتش واقع است که شهروندان می‌توانند مراجعه کنند.

واحد رسیدگی منطقه ۲۲ در بزرگراه همت غرب-آزادگان جنوب-شهرک گلستان-بلوار گلها-خیابان یاسمن جنوبی و نشانی واحد رسیدگی منطقه ۱ در خیابان آزادی نبش رودکی پشت راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ قرار گرفته.

شهروندان میتوانند با مراجعه به این مراکز، به تخلفات رانندگی خود رسیدگی کنند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه