شمانیوز
شما نیوز

مینو محرز شراکت در فروش واکسن را رد کرد

نام مینو محرز عضو کمیته تخصصی مقابله با کرونا در یکی دوسال اخیر زیاد شنیده شده و حواشی هم در اطرافش کم نبوده است.

 

به گزارش شمانیوز، مینو محرز عضو کمیته تخصصی مقابله با کرونا و محقق کارآزمایی بالینی واکسن کووایران‌برکت، گفت: زمان تزریق واکسن کرونا با عنوان برکت تقریبا یک ماه از ۷۵ سالگی من گذشته بود. مگر ۸۰ سالم بود که نباید در کارآزمایی بالینی واکسن کرونا شرکت می‌کردم. بعضی‌ها مواردی را در خصوص واکسن کرونا پررنگ می‌کنند که آدم خنده‌اش می‌گیرد. بنابراین کاملا می‌توانستم در این کارآزمایی شرکت کنم و در حال حاضر هم بسیار خوشنودم، چرا که آنتی‌بادی خوبی هم در بدنم تشکیل شده است.

وی با تاکید بر اینکه شریک فروش واکسن نیست، اضافه کرد: شریک کجا بود؟! من فقط کارشناس واکسن کووایران برکت هستم. از من خواهش کردند و من هم با کمال میل، شخصیتم را گرو گذاشتم تا با خیال راحت به مردم بگوییم واکسن برکت خوب است. من در این پروژه شرکت کردم تا به مردم بگوییم واکسن برکت خوب است. همین. بنده فقط مجری کارآزمایی بالینی واکسن کووایران برکت هستم. اینکه برخی فکر می‌کنند بنده شریک فروش واکسن هستم بسیار مسخره است. مگر کسی در کارخانه واکسن‌سازی شریک است که بنده دومی‌اش باشم. به محض اینکه این کارم در این سمت تمام شود به کار خود بازمی‌گردم و امیدوارم مابقی واکسن‌های ایرانی هم به سرانجام برسند.

mohraz2

محرز ادامه داد: ما در شرایطی نیستیم که برای تولید انبوه واکسن‌های داخلی صبر کنیم. بهتر است وزارت بهداشت تا زمان تولید انبوه واکسن‌های داخلی، واکسن وارد کند. چه‌بسا واردات واکسن و تزریق رایگان واکسن وظیفه وزارت بهداشت است.

محقق کارآزمایی بالینی واکسن کووایران‌برکت تصریح کرد: ۴۰۰ هزار دوز واکسن برکت در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفته و به زودی هم ۵۰۰ هزار دوز دیگر تحویل داده می‌شود. اما از اینکه واکسن‌ها کجا هستند و چرا در چرخه واکسیناسیون قرار نگرفته‌اند، بی‌خبر هستم.

منبع: برترین‌ها

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied