شمانیوز

زن زیبایی در خیابان مورد تعرض مرد ناشناسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از رکنا: این زن به دنبال مردی می گردد که او را مورد ضرب و جرح و سپس به صورت وحشیانه وی را مورد تجاوز جنسی قرار داده است.

صورت ورم کرده، چشمهای کبود، لب های ترکیده و بدنی درمانده، این ها صدماتی است که یک مرد وحشی به این زن وارد کرده است او را مورد تجاوز جنسی قرار دهد. پزشکان می گویند این یک معجزه است و این زن خیلی خوش شانس بود که زنده مانده است.

9898955_300

خانم استفانی هوسان موافقت کرد تصاویرش منتشر شود به امید آن که این عکس متحیر کننده کمک کند تا او بتواند فرد مهاجم را پیدا کند.

همچنین پلیس ردپاهایی از این مرد به دست آورده است و تصاویر مبهمی از وی که یک سفید پوست است در اختیار دارد.

استفانی در این رابطه می گوید: این یک معجزه است که من زنده مانده ام. تمام پشت بدن و شانه ها و صورت من ورم کرده بینی ام شکسته و لبهایم به شدت زخمی شده بود. اگرچه زخم های جسمی وی التیام یافته است اما زخم های روحی اش همچنان پابر جاست. او معتقد است بعد از این حمله زندگی اش به کلی دگرگون شده است و از بیرون رفتن در شب و تنهایی به شدت می ترسد.

زن جوان در حال بازگشت از یک کلوپ شبانه بود که یک مرد با استفاده از تاریکی شب این خانم تنها را به گوشه ای خلوت در خیابان کشانده و بعد از ضرب و شتم فراوان وی را مورد تجاوز قرار داد.

یک عابر که این زن را بی هوش و خون آلود پیدا کرده بود به سرعت به بیمارستان رساند و زندگی وی را نجات داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید