کد خبر : 894950

بررسی‌ها نشان می‌داد بر اثر شدت آزار و اذیت‌های سه مرد شیطان صفت جنین این زن سقط شده و او در وضعیتی وخیم قرار دارد.

بررسی‌ها نشان می‌داد بر اثر شدت آزار و اذیت‌های سه مرد شیطان صفت جنین این زن سقط شده و او در وضعیتی وخیم قرار دارد.
تجاوز 3 مرد شیطان صفت به زن باردار در کرج + تصاویر (+18)
سه مرد اعدامی ارسلان، حبیب‌الله و حبیب نام داشتند که در یکی از جنایت‌های خود سال ۸۷ زن بارداری را در مقابل چشمان هسمرش ربوده و او را مورد تعرض قرار دادند. براساس این گزارش مردی هراسان خود را به پلیس رساند و با طرح شکایتی گفت: امروز همراه همسرم برای تفریح به حاشیه شهر کرج رفته بودیم که ناگهان سه مرد به طرف ما حمله کرده و با تهدید چاقو دست و پای مرا بسته و هسمرم را با یک دستگاه پراید به محلی نامشخص برند. با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و پس از تجسس‌های گسترده زن باردار را در بیابان‌های اطراف کرج پیدا کردند. بررسی‌ها نشان می‌داد بر اثر شدت آزار و اذیت‌های سه مرد شیطان صفت جنین این زن سقط شده و او در وضعیتی وخیم قرار دارد.
تجاوز 3 مرد شیطان صفت به زن باردار در کرج + تصاویر (+18)
زن جوان بلافاصله به بیمارستان منتقل شد که با تلاش پزشکان از مرگ نجات یافت. از سوی دیگر کارآگاهان پلیس آگاهی به تجسس‌های برای دستگیری اعضای این باند ادامه داده و پس از چهره نگاری و ردیابی‌های گسترده موفق شدند اعضای این باند را در سه عملیات جداگانه شناسایی و دستگیر کنند. متهمان در ابتدا منکر هرگونه جرمی شده، اما پس از روبرو شدن با زوج جوان لب به اعتراف گشوده و علاوه بر آزار و اذیت زن جوان به ۸۰ فقره سرقت به عنف، آزار و اذیت و سرقت مسلحانه اعتراف کردند.
تجاوز 3 مرد شیطان صفت به زن باردار در کرج + تصاویر (+18) با تکمیل تحقیقات محاکمه اعضای این باند در دادگاه کیفری استان البرز برگزار شد و قضات کیفری پس از دفاعیات متهمان آن‌ها را مجرم شناخته و اعدام در ملاء عام محکوم کردند. با اعتراض سه مرد جنایتکار پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان عالی کشور نیز حکم اعدام را تایید کردند. به گزارش فرانشر، پس از استیذان رای از سوی رئیس قوه قضاییه صبح امروز سه محکوم به مرگ در شهر‌های کرج، نظرآباد و هشتگرد به دارا مجازات آویخته شدند. اجرای حکم سه زورگیر شیطان صفت با استقبال مردم روبرو شد و آن‌ها خواستار برخورد دستگاه قضایی با مجرمان خشن به خصوص متجاوزین به عنف شدند.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید