شمانیوز

ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا متولد اسفندماه ۱۳۷۷ می باشد. این بازیگر اهل تهران بوده و در تهران متولد شده است. این بازیگر به تازگی با بازی در نقش لیلا در سریال پدر که از شبکه ی دو پخش می شد، شهرت فراوانی در دنیای بازیگری پیدا کرد

ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا متولد اسفندماه ۱۳۷۷ می باشد. ریحانه پارسا این بازیگر اهل تهران بوده و در تهران متولد شده است. ریحانه پارسا به تازگی با بازی در نقش لیلا در سریال پدر که از شبکه ی دو پخش می شد، شهرت فراوانی در دنیای بازیگری پیدا کرده است. ریحانه پارسا دارای مدرک دیپلم نمایش از هنرستان سوره بوده و کار حرفه ای خود را ابتدا از تئاتر شروع کرده است. ریحانه پارسا برای بازی در سریال پدر توانسته از بین ۲۵۰ نفر انتخاب شود و از این بابت بسیار خوشحال است.

 

ریحانه پارسا

 

خانواده ریحانه پارسا :

ریحانه پارسا در حال حاضر همراه پدر و مادر خود در تهران زندگی می کند. پدرش شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است. وی فرزند اول خانواده است و دو خواهر کوچکتر از خود دارد.

همسر ریحانه پارسا :

ریحانه پارسا در حال حاضر مجرد بوده و ازدواج نکرده است.

ریحانه پارسا

 

سابقه فعالیت ریحانه پارسا :

ریحانه پارسا به هنر عکاسی علاقه ی زیادی دارد و به طور جدی در این حرفه تخصص دارد. وی علاوه بر تئاتر و بازیگری به رشته روانشناسی ، طراحی صحنه و مدلینگ نیز علاقه دارد. این بازیگر برای اولین بار در سال ۹۷ با حضور در سریال پدر ساخته بهرنگ توفیقی از قاب تلویزیون دیده شد و با اولین کار حرفه ای خود توانست در بین مردم و کارگردانان شناخته شود.

خبری که در دنیای مجازی از ریحانه پارسا بسیار سر و صدا کرد این است که وی در ابتدا مجموعه عکس هایی از سریال پدر و پشت صحنه ی آن در صفحه ی اینستاگرامی خود منتشر کرد اما پس از اتمام سریال، تمام عکس های مربوط به سریال را حذف کرده و عکس های مدلینگ خود را در صفحه ی خود پست نمود . عکس های منتشر شده اسپانسر داشته و بیشتر یک نوع شیوه ی تبلیغاتی داشته است.

عکس دیده نشده ریحانه پارسا

در حال حاضر ریحانه پارسا تمام عکس های اسپانسردار که پوششی متفاوت با نقش لیلا داشت را مجدد حذف نموده و عکس‌هایی از سریال پدر و پشت صحنه آن را به صفحه اینستاگرامش باز گرداند.

عکس تهیه کننده سریال پدر

ریحانه پارسا با انتشار این عکس اینگونه نوشت : من دستِ شمارو میبوسم …. من تا ابد مدیون اعتماد این دو عزیزم…

من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطه ی سریال پدر هست( این رو هیچ وقت یادش نمیره)از همین پست میگم اگر این روزها عکسی دیده شده که فرقِ زیادی با تصویرِ این ماه های اخیر داره بی هیچ جبهه گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست.

عکس ریحانه پارسا در نقش لیلا

اینستاگرام ریحانه پارسا :

در صفحه ی مجازی از ریحانه پارسا صفحات اینستاگرامی زیادی موجود می باشد اما صفحه ی اصلی این بازیگر با نام reyhaneparsaa ثبت شده است.

صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا

 

ماجرای کنایه ریحانه پارسا به رسول صدرعاملی :

ریحانه پارسا به دلیل انتخاب نشدنش در فیلم جدید رسول صدرعاملی کارگردان به نام ایرانی در اینستاگرام خو پستی با مضمون زیر نوشت : با سلام‌ و احترام، من ریحانه ۱۹سال دارم دو سالِ پیش نوشتم من ریحانه ۱۷سال دارد میشود برای من اتفاق! مدتی نه کم نه زیاد با این رویا هر شب به خواب رفتم! امشب بعد از دیدنِ فیلم دیدم که چه درست من ریحانه ۱۷ سال نداشتم من تکرارِ اتفاقِ سال ها پیش نیستم اما لبخند به لب دارم با جانُ دل نشستم به تماشای دخترانی که یک ماه شب به شب با هم رویا بافتیم برای یک هدف!کنارِ هم به ناچار می خندیدیم اما حالمون از هم برای اون روز ها خوب نبود و نیست اولین تشکر از شما بابت درسی که بهمون دادین سینما بی رحمهدومین سینما بی رحمهسومین سینما بی رحمه ممنون که باعث اشک و شاید حسرتِ یک دوره ما شدی

ممنون که اینقدر واقعی تلخ عین حقیقت با ما رفتار شدکوتاه می کنم ممنونم که انتخاب نشدم شما ثابت کردین انتخاب نکردنتون هم باعث رشد میشه و کمک است و قوت قلب

امشب نوشتم برای خودم، برای شما، برای ۴۰ نفر از طرف یکی از آن ۴۰ نفر کاندید نهایی آخرین اثر رسول صدرعاملی‌ ریحانه پارسا زمستان ۱۳۹۷

پست ریحانه پارسا

در ادامه با عکس های جدید ریحانه پارسا همراه ما باشید

عکس های دیده نشده ریحانه پارسا

عکس های دیده نشده ریحانه پارسا

عکس های جشنواره ریحانه پارسا

عکس های جشنواره ریحانه پارسا

عکس های جدید ریحانه پارسا و بیوگرافی

عکس های جدید ریحانه پارسا 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied