شمانیوز

ریحانه پارسا که با بازی در سریال پدر به اوج شهرت رسید با مهدی کوشکی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

ریحانه پارسا دانش آموخته «دیپلمه» رشته نمایش از هنرستان سوره درسال 1395 میباشد ریحانه پارسا که با بازی در سریال پدر به اوج شهرت رسید. ریحانه پارسا اعلام کرد با مهدی کوشکی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرده است. 
 
 

ویدئویی از مصاحبه  ریحانه پارسا  در فضای مجازی انتشار یافته است که وی درباره شرط ازدواجش صحبت می کند.

 

خبرداغ:طناز طباطبایی| ویدیوی جنجالی از رقص منشوری اش + فیلم و عکس

 

ریحانه پارسا| جنجال ماجرای طلاق از مهدی کوشکی + عکس و بیوگرافی

ریحانه پارسا از مهدی کوشکی جدا شد + علت عجیب طلاق

فیلم) رفتارهای عجیب ریحانه پارسا و شوهرش ادامه دارد! | ساعدنیوز

 

ریحانه پارسا در این نشست انواع و اقسام فیگورها را برای گرفتن عکس گرفت!

 

71

 

reyhaaneparsaa_43392638_284572312394654_8593999997737359423_n

 

 

Ig31etfD8FsH

 

820_Piroozi-1398-12-21_1583874886

 

820_Hadaf-1398-12-21_1583874902

 

 

ریحانه پارسا متولد اسفند 1377

 

ریحانه پارسا دانش آموخته «دیپلمه» رشته نمایش از هنرستان سوره درسال 1395 میباشد ؛ به غیر از بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد، ریحانه پارسا می‌گوید در زندگی همیشه بلند پرواز بودم.

 

سریال پدر اولین حضور ریحانه پارسا در تلویزیون بود که به خوبی به ایفای نقش پرداخت. ریحانه پارسا علاوه بر بازیگری و مهارت خاصی که در نویسندگی و عکاسی دارد.

 

شروع و شهرت ریحانه پارسا

 

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر درسال 1397 با نقش لیلا شروع شد، وی از طریق دستیار کارگردان به پروژه معرفی شد؛ او در نقش لیلا دراین سریال به شهرت عجیبی رسید.

 

خانواده و شروع فعالیت ریحانه پارسا

 

پدر شغل آزاد و مادر خانه دار است، بچه اول خانواد و دو خواهر کوچک تر از خود دارد؛ خانوم ریحانه پارسا فعالیت حرفه ای خودرا از تئاتر و کارهای دانشجویی هنرستان سوره شروع کرد، میگوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می‌دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

 

reyhaaneparsaa_45646104_896285557243973_2637831724861457942_n

 

 

نحوه انتخاب ریحانه پارسا برای سریال پدر

 

برای نقش لیلا در سریال پدر حدود 250 نفر که حتی عده ای از انها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت من پذیرفته شدم و خیلی خوشحالم

 

خداروشکر توانایی های‌ من به چشم کارگردان و نویسنده آمد.

 

نحوه بازیگر شدن ریحانه پارسا

 

ریحانه پارسا میگوید که برای سریال پدر یک آگهی فراخوان برای تست بازیگری را دیده است و بعد از این که برای تست بازیگری به نزد آقای عنفا و توفیقی آمده مورد توجه انها قرار گرفته است و بعد از تست بازیگری از بین 300 نفری که در آنجا حضور داشتند توانسته نمره قبولی را کسب کنند و برای بازی در نقش لیلا در سریال پدر انتخاب شود.

 

reyhaaneparsaa_47181453_395043934372143_7525499793448452605_n

 

 

ریحانه پارسا البته قبل از این مجموعه تجربه حرفه ای نداشته است اما در کلاس های‌ بازیگری زیادی شرکت کرده ودر دوران دانشجویی و مدارس کار تئاتر مدرسه را بر عهده داشته است همچنین زمانی که دانشجو بوده چندین کار در تئاتر رابا دوستانش کار نموده و علاقه زیادی به بازیگری دارد و مهارت اش را در مجموعه پدر نشان داده است.

 

هرچند که این مجموعه اولین کار حرفه ای در مقابل دوربین است اما توانسته با بهترین شکل ممکن دراین نقش بازی کنند و کارشناسان سینما و تلویزیون به نمره مثبت بدهند. لازم به ذکر است که نقش حامد را آقای سینا مهراد بازی کرده است.

 

از بازیگران مشهوری دیگر که با این خانم همبازی شده اند آقای مهدی سلطانی و لعیا زنگنه از پیشکسوتان و چهره های‌ معروف سینما و تلویزیون میباشد که درکنار این خانم بازیگر جوان بازی می‌کنند.

 

reyhaaneparsaa_43017398_722746291391199_7770033260283007753_n

 

 

سیل پیشنهاد بازیگری به ریحانه پارسا

 

تجربه فوق العاده درخشان خانوم پارسا در سریال پدر باعث شد سیلی از پیشنهادات برای بازیگری او به راه بیفتد و می‌گوید بیشتر برایش جذابه سینما رو هم تجربه کند؛ اما فعلاً تصمیم دارد وارد تئاتر شود و تجربه اندوزی کند.

 

ریحانه پارسا و بلند پروازی در زندگی

 

همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می‌ کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛ البته برنامه خودم هم بود. با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه، تصمیم گرفتم کار تئاتر رابه صورت حرفه‌ ای شروع کنم و تصور می‌ کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می‌ افتد. پدر سکوی پرش من است .

 

درخشش دو بازیگر جوان

 

لیلای سریال پدر یک دختر امروزی است که به خاطر برخی اتفاقاتیکه در دانشگاه می‌ افتد با پسری به نام حامد تهرانی آشنا می‌ شود و کل سریال جریان رابطه این دو نفر است ؛ نقش حامد را سینا مهراد بازی می‌ کند.

 

77

 

 

ازدواج ریحانه پارسا و روزبه حصاری

 

گفتنی است روزبه حصاری و ریحانه پارسا خبر ازدواج خود را رسانه ای کردند و تنها با یک ساعت اختلافاز ازدواج خود با عکس های خبر دادند ابتدا روزبه حصاری و سپس ریحانه پارسا بدون اشاره به یکدیگرخبر ازدواج خود را رسانه ای کردند و در کامنت ها به یکدیگر تبریک گفتند و این باب شایعه ازدواجاین دو را قوت بخشیده است. زیرا اولین نفری که ازدواج روزبه حصاری را تبریک گفته ریحانه پارسا بودهو همچنین اولین کسی که ازدواج ریحانه را به او در کنار همسر خوشتیپش تبریک گفته روزبه حصاری بوده است.

 

ریحانه پارسا در مورد نحوه انتخابش برای سریال پدر در خندوانه گفته بود:

 

در ابتدا قرار بود که بازیگری به نام سوگل خلیق این نقش را بازی کند اما با انصراف ناگهانی او در حالی که ۲۴ ساعت تا شروع کار مانده بود گروه سازنده سریال پدر به دنبال یک بازیگر جایگزین بودند که دستیار آقای توفیقی من را برای این کار انتخاب کردند.

 

فردای آن روز من با پدرم به دفتر کارگردان رفتم و گویا که من نزدیک ترین گزینه برای این نقشتشخیص داده شدم. ۸ اسفند ما به دفتر آقای توفیقی رفتیم و ۱۰ اسفند من جلوی دوربین بودم!

 

reyhaaneparsaa_43986131_1928362620803430_2585361564938529362_n

 

 

زندگی ریحانه پارسا

 

بشدت تو زندگی عادی ام آدم تنها و خونه نشینی هستم. در طول روز کار خواصی ام نمی‌کنم و سعی می‌کنم دورم خلوت باشه تا توی آرامش باشم، بیشتر اوقات می‌نویسم و امیدوارم روزی اتفاقی در نوشتن هم برایم بیفتد.

 

eEv1pLGAQuLR

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

 

در اینبخش بیوگرافی ریحانه پارسا بازیگر و عکاس معروف کشورمان را مرور می‌کنیم. ریحانه پارسا یکی از جوانترین ها در تلویزیون اسـت و با نخستین فعالیت جدی خود در سریال پدر بـه شهرت بزرگی دست یافت. در همین مدت کم او درگیر حواشی زیادی شد کـه البته خود او هم در دامن زدن بـه آنها نقش داشت، آخرین حاشیه ریحانه پارسا خبر ازدواجش بود کـه خود او اعلام کرد این خبر دروغ 13 بودو حقیقت ندارد.

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

ریحانه پارسا متولد بهمن / 1377 می‌باشد

 

بیوگرافی ریحانه پارسا

 

ریحانه پارسا متولد 1378 در تهران اسـت. او سال 1394 از هنرستان سوره دیپلم تئاتر گرفت البته بـه جز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد. او در گفت‌وگو‌ای درباره شهرتی کـه بـه دست آورده، گفته اسـت: آن قدر بلند پرواز بودم کـه می دانستم یک روزی موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

«مـن همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد البته برنامه خودم این بود کـه با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه، کار تئاتر رابه صورت حرفه‌ای شروع کنم و تصور می کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می‌افتد، اما «پدر» سکوی پرش مـن شده اسـت».

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

او گفته: برای نقش لیلا در سریال پدر حدود 250 نفر کـه حتی عده ای از آنها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت مـن پذیرفته شدم و خیلی خوشحالم. خدا را شکر توانایی های مـن بـه چشم کارگردان آقای توفیقی و نویسنده آقای عنقا آمد. با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه، تصمیم گرفتم کار تئاتر رابه صورت حرفه‌ ای شروع کنم و تصور می‌ کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می‌افتد.

 

ریحانه پارسا از بازی در سریال پدر میگوید

 

درسال‌هایی کـه مشغول تحصیل بودم، همیشه دوست داشتم با نقشی وارد فضای حرفه‌ای شوم کـه چالش داشته باشد تا بتوانم در آن جاییکه می توانم خودم را نشان بدهم. البته یک نگرانی هم داشتم کـه نکند با کار قبلی آقای عنقا یعنی «تنهایی لیلا» و لیلای آن سریال مقایسه شوم. لیلا یک دختر امروزی اسـت کـه بخاطر برخی اتفاقاتیکه در دانشگاه می‌افتد با پسری بنام حامد تهرانی آشنا میشود.

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

کل سریال جریان رابطه این دو نفر اسـت. نقش حامد را سینا مهراد بازی می کند و مـن در اینکار با چهره‌ هایی چون مهدی سلطانی و لعیا زنگنه کـه پیش از این سالها مخاطب بازی‌ های درخشانشان بوده‌ام، همبازی هستم و البته بازیگر خوب دیگری نیز کـه فعلاً اجازه ندارم اسم وی را بگویم، بزودی بکار می‌پیوندد.

 

عکس های حاشیه ساز و پاسخ ریحانه پارسا

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

مـن، ریحانه پارسا دختری کـه از هم اکنون تا همیشه اگر کسی میشناستش بـه واسطه ی سریال پدر هست« این رو هیچوقت یادش نمیره»از همین پست میگم اگر اینروزها عکسی دیده شده کـه فرقِ زیادی با تصویرِ این ماه های اخیر داره بی هیچ جبهه گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست

 

حساسیت ها نسبت به عکس های ریحانه پارسا

 

ریحانه پارسا نه عکس مستهجنی را انتشار داد و نه عکس های اش انقدر بـه دور از عرف فرهنگ و جامعه کشورمان بود. موضوعی کـه میتواند بسیار مورد توجه قرار بگیرد، تلاش تیم تولید این سریال برای خبر سازی در خصوص این فیلم می‌باشد کـه یکی از اهرم های اینکار خود بازیگران می باشد.

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

این فرضیه آنجا قوت می‌گیرد در طول پخش این فیلم نیز، شاهد حواشی ساختگی بسیاری بودیم کـه می شد بـه اسانی آنها را رفع کرد و مانع از آن گونه جوسازی ها شد کـه مهم‌ترین نمونه اش هم ماجرای پرت شدن یکی از کاراکترهای این فیلم از پنجره بود کـه بطور قطع بک جریان خبر سازبود. وگرنه هیچ کسی برای فرار و یا رد کردن یک پیشنهاد خودرا از پنجره بـه بیرون پرت نمی‌کند.

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

اما بـه هر حال از این حواشی بـه خوبی توانستند برداشت خبری کنند. حالا نیز در حاشیه تولید فصل دوم سریال پدر و قطعی شدن خبر ساخت این سریال، دوباره بـه فکر یک خبرسازی برای این سریال هستند. احتمال اش بسیار قوی اسـت!!!

 

ماجرای ازدواج ریحانه پارسا

 

خبر ازدواج ریحانه پارسا با انتشار عکس یک حلقه ازدواج در صفحه اینستاگرام اش و نوشتن این جمله: گر هیچ نباشد چون تـو باشی.. ممنون از تبریکاتون. در رسانه های خبری و مجلات اینترنتی بـه سرعت پخش شد. ماجرایی کـه ازدواج ریجانه پارسا بـه این میزان رسانه ای کرده اسـت و مردم رابه تعجب واداشته اسـت، گفتگو ریحانه پارسا در خصوص ازدواج بود.

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

ریحانه پارسا در گفتگو ای بعد از سریال پدر در خصوص زمان ازدواج اش گفته بود کـه: کـه سن م برای ازدواج هنوز زود اسـت. نمی‌دانم چـه پیش می‌آید ولی بـه نظرم هنوز خیلی سنم کم اسـت و خیلی زود اسـت برایم مگر این‌کـه چنین اتفاقی بیافتد و حجمی از عشق برایم بـه وجود بیاید کـه بخواهم بخاطر رسیدن بطرف مقابل قید همه ی چیز را بزنم.

 

صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا reyhaneparssa@

 

پیج های فیک زیادی بنام ریحانه پارسا در اینستاگرام وجود دارند، اما در حال حاضر آی دی کـه در بالا نوشته ایم تنها صفحه رسمی این بازیگر در شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد. او نزدیک بـه 50 هزار فالوور دارد.

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

او درباره این عکس نوشته: جشنواره فجر

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

او درباره این عکس نوشته

 

ن یه عکس پرغبار

 

از یه ترانه ساز لال

 

اما تـو هنوز مثل

 

باور یک قبیله ای

 

مـن پر از شکست و تردید

 

تـو شکوه تخت جمشید

 

مـن شب شب پره مرده

 

تـو مثل طلوع خورشید

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

او درباره این عکس نوشته: فقط می دونم چند سالی ازش گذشته،فقط بدونم همین قدر سریع میگذره ١٧ سالگی.

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

او درباره این عکس نوشته: تصویر برداری فیلم کوتاه «شب» بـه کارگردانی ریحانه پارسا در شمال کشور بـه اتمام رسید. ریحانه پارسا کـه سال گذشته با بازی در نقش لیلای سریال محبوب «پدر» بـه شهرت رسید، حالا ودر نخستین تجربه‌اش در مقام کارگردان فیلم کوتاه «شب» رابه تهیه کنندگی موسسه مهر طاها جلوی دوربین برده اسـت. 

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

او درباره این عکس نوشته: شاعرانه اش کنم کمتر درد می‌کشم.

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

او درباره این عکس نوشته: عکس از عزیزدلی?

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

او درباره این عکس نوشته: صدایت می کنم؛میدانم می‌آیی?

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

او درباره این عکس نوشته: ??

 

بیوگرافی ریحانه پارسا و همسرش + عکس های ریحانه پارسا و مصاحبه

 

ریحانه پارسا بـه کامنت هایی کـه می شود جواب شان را داد، جواب میدهد. او خودش را جدای از مردم و جامعه نمیبیند و این برای یک سلبریتی محبوب نقطه قوت خوبی حساب می شود، ریحانه پارسا با هواداران و دنبال کننده های خود رابطه خوبی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied