شمانیوز

سخنگوی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از پیگیری ماجرای فوت زن کپرنشین در دادسری استان خبرداد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی دادسرای کرمانشاه: مهدی قنادی با اشاره به انتشار خبری درباره مرگ یک زن کپرنشین در رسانه‌های استان، اظهار داشت: مرگ این زن کپرنشین  هنگامی رخ داده که ماموران شهرداری در حال رفع تخلف زمین خواری در محدوده یکی از شهرک‌های کرمانشاه بوده اند و تخریب کپر این زن حادثه را رقم می‌زند.چند روز پیش بود که خبری مبنی بر فوت یک زن کپر نشین ۶۱ ساله که با فرزند و نوه‌اش در یک خانه بسیار محقر زندگی می‌کرد پس از مقاومت برای تخریب منزل توسط شهرداری در فضای مجازی منتشر شد. ‌

مدیر روابط عمومی شهرداری کرمانشاه عنوان کرده: این مرحوم جلوی کار اجرائیات را می‌گیرد، ولی بچه‌های اجرائیات با هماهنگی و همراهی نیروی انتظامی وارد عمل می‌شوند. در حالی که سازه اصلا امنیت نداشته و هر لحظه امکان تخریب  آن وجود داشته علاوه بر این برق فشار قوی هم از این مکان رد شده. پس از تخریب ساخت و ساز غیرمجاز این خانم با توجه به اینکه جایگاهی نداشته به اردوگاه چشمه سفید اعزام می‌شود تا برای ادامه روند کارها با اداره بهزیستی هماهنگی‌های لازم صورت گیرد که متاسفانه نرسیده به اردوگاه با توجه به اینکه مشکل قلبی داشته دچار ایست قلبی می‌شود و فوت می‌کند.

دادستان کرمانشاه در واکنش به حادثه عنوان کرده: «یک خانم ۶۱ ساله به نام #آسیه_پناهی در اردوگاه چشمه سفید کرمانشاه فوت می‌کند. هیچگونه آثار ضرب و شتمی در جسد مشاهده نمی‌شود. جسد به پزشکی قانونی منتقل و کالبد شکافی شده ،الان منتظر علت نهایی...

وی عنوان کرد: با توجه به حساسیت به‌وجود آمده در استان به‌دنبال انتشار این خبر، دادسرای عمومی و انقلاب استان به آن ورود کرده و به صورت جدی در حال پیگیری این پرونده هستیم.

‌سخنگوی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: پیکر این زن اکنون در پزشکی قانونی است و ما منتظر اعلام‌نظر نهایی پزشکی قانونی استان در مورد علت مرگ متوفی هستیم و چنانچه محرز شود فرد یا افرادی در مرگ متوفی مقصر بود‌ه‌اند، بدون اغماض با آن‌ها برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

قنادی افزود: از همه رسانه‌های استان می‌خواهیم تا زمان اعلام نتیجه قطعی پزشکی قانونی از انتشار مطالب غیرواقعی پرهیز کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه