شمانیوز

از مجموع ثبت سفارش سهام عدالت تا 19 خرداد 623 میلیارد تومان به فروش رفته است.

حسین فهیمی سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت درباره وضعیت فروش سهام عدالت از طریق بانک‌ها گفت: از بین 900 میلیاردتومان ثبت سفارش سهام عدالت تا آخر وقت دوشنبه (19 خرداد) 623 میلیارد تومان به فروش رفته بود. او در مورد علت واریز نشدن وجه سهام عدالت برخی سهامداران توضیحاتی داد.

 

پول فروش سهامداران کی واریز می شود؟

 

به گزارش شمانیوز به نقل از رکنا: سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این پول‌ها چه زمانی به حساب سهامداران واریز می‌شود، افزود: بخشی از این سهام به این علت که کارگزار باید شرایط را بسنجد تا باعث ضرر و زیان عرضه‌کننده نشود و همچنین با در نظر گرفتن همه شرایط تصمیم بگیرد که به چه نحوی و چه زمانی سهام را بفروشد، هنوز به فروش نرفته است، در هر صورت سهام باقیمانده به فروش می‌رود و مبلغ مورد نظر به تدریج به حساب سهامداران واریز خواهد شد.

 

علت واریز نشدن وجه سهام برخی سهامداران عدالت چیست؟

فهیمی ادامه داد: بنابراین علت عدم واریز وجه سهام عدالت برای برخی از سهامداران این است که اولا بخشی از این سهام به فروش نرفته است؛ دوما روزی که بانک، سهام عدالت مردم را به فروش برساند فردای آن روز پول را واریز می‌کند.

وی درباره زمان واریز وجه از طریق کارگزاری‌ها گفت: اگر سهامداران از طریق کارگزاری سهام خود را به فروش برسانند کارگزاری دو روز بعد از فروش سهام پول را واریز خواهد کرد.

سخنگوی سهام عدالت در پاسخ به سوالی دیگر که چرا سامانه سهام عدالت به سهامداران به اشتباه پیغام خطای «شماره تلفن همراه نامعتبر است» می‌دهد، اظهار داشت: این مشکل را پیگیری خواهیم کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ناشناس

    سلام دوستان از عصر پنجشنه در سه مرحله واریز داشتم از بانک ملت برای سهام 492 تومنی بنده حدودا 2200000 دوملییون دویست هزار تومن بانک ملت واریز کرده نگران نباشید واریز میشه منم خیلی ناراحت بودم الان خیالم راحت شد

  • ناشناس

    آقا برای من که از عصر پنچ شنبه واریز شد طی سه مرحله اولی 132تومن بود دومی 1650هزارتومن بود سومی 144هزارتومن ولی خودمونیم بانک‌ها خلیی کارمزد کم کردن حدودا سیصد تومن مگه سر گردنه هست سهام من 492 بوده سیصد زیاد نیست..؟

  • جواد

    سلام من ازطریق کارگزاری سهام به بانک تجارت دادم ولی از7برج تاالان پولی ندیدم پس کی پول میدندخدای به فکرقشرضعیف باشیدشب وروزندارن کی بانک تجارت اقدام میکندممنون


روی خط رسانه