شمانیوز

بامداد امروز پنج شنبه به دنبال وقوع حادثه‌ای که چگونگی آن در دست بررسی است یکی از سوله‌های در دست احداث در محوطه باز سایت نطنز دچار آسیب شد.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی از وقوع یک حادثه در یکی از سوله‌های در دست احداث در محوطه باز سایت هسته ای نطنز خبر داد.بهروز کمالوندی در این باره اظهار کرد: بامداد امروز پنج شنبه به دنبال وقوع حادثه‌ای که چگونگی آن در دست بررسی است یکی از سوله‌های در دست احداث در محوطه باز سایت هسته ای نطنز دچار آسیب شد. وی افزود: این رخداد هیچ‌گونه تلفات جانی نداشته و لطمه‌ای به فعالیت‌های جاری این مجموعه نیز وارد نکرده است.

کمالوندی گفت: از نظر احتمال ایجاد آلودگی نیز با توجه به غیر فعال بودن مجموعه ذکر شده جای هیچ‌گونه نگرانی نیست و هم اکنون تیم‌های کارشناسی سازمان در محل وقوع حادثه حاضر و مشغول بررسی علل این واقعه می‌باشند.

 

حادثه سایت نطنز آتش‌سوزی وسایل اسقاطی بود

رمضان علی فردوسی   فرماندار شهرستان نطنز گفت: حادثه سایت هسته‌ای نطنز آتش‌سوزی وسایل اسقاطی بود. صبح امروز در جمع اصحاب رسانه با تکمیل سخنان سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشور در مورد حادثه سایت هسته‌ای نطنز اظهار کرد: یکی از سوله‌های مختص وسایل اسقاطی دچار آتش‌سوزی شده بود.

فرماندار شهرستان نطنز افزود: که به‌ محض اطلاع از حادثه، اکیپی از نیروهای آتش‌نشانی شهرستان نطنز در محل حاضر و اقدام به خاموش کردن آن کردند؛ با اطفای حریق دیگر جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی نیز پیش از این گفته بود که بامداد امروز بدنبال وقوع حادثه‌ای که چگونگی آن در دست بررسی است یکی از سوله‌های در دست احداث در محوطه باز سایت نطنز دچار آسیب شد. به گفته وی این رخداد هیچ‌گونه تلفات جانی نداشته و لطمه‌ای به فعالیت‌های جاری این مجموعه نیز وارد نکرده است

 

منبع : ایسنا و رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied