شمانیوز

در این صفحه، زمان و ساعت پخش تکرار سریال آرماندو را برای دوستداران سریال های تلویزیونی قرار دادیم که از شبکه آی فیلم فارسی پخش می شود.

در این صفحه، زمان و ساعت پخش تکرار  سریال آرماندو  را  برای دوستداران سریال های تلویزیونی قرار دادیم که از  شبکه آی فیلم  فارسی پخش می شود. با ما همراه باشید، مجموعه «سریال آرماندو» به کارگردانی احسان عبدی‌پور، محصول سال ۹۷ از چهاردهم مردادماه از شبکه  آی‌ فیلم پخش می‌شود، در خلاصه داستان “سریال آرماندو” آمده است: داستان این سریال پسر خوش دل و مهربانی است که تلاش می‌کند مشکلات خواهر و فرزندان خواهرش را برطرف کند، او در این مسیر درگیر موقعیت‌هایی جذاب و نفس گیر می‌شود، حمیدرضا آذرنگ و مرجانه گلچین در این سریال نقش یک خواهر و برادر را با نام‌های آرمان و صاب جان، عبدالرزاقی نقش مهتاب ایفا می‌کنند.

 

حمیدرضا آذرنگ، مرجانه گلچین،  الیکا عبدالرزاقى ، علیرضا استادى، على مسعودى، سحر ولدبیگى، على اوجى، فریبا طالبى، مجید پتکى، شهربانو موسوى، علی اوجی از بازیگران این سریال هستند، سریال « آرماندو » از سه‌شنبه چهاردهم مردادماه هر شب ساعت ۱۸ از  شبکه آی ‌فیلم  پخش و در ساعت‌های ۲ بامداد و ۱۰ صبح روز بعد تکرار می‌شود.

منبع: پیک نت

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه