شمانیوز

زمین گرم سریالی به کارگردانی سعید نعمت‌الله و به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در ۳۰ قسمت است. این مجموعه را می‌توان سومین سریال از سه‌گانه سعید نعمت‌الله با موضوع روابط دو برادر در بستر خانواده دانست.

سریال زمین گرم سریالی به کارگردانی سعید نعمت‌الله و به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در ۳۰ قسمت است. سریال زمین گرم  را می‌توان سومین سریال از سه‌گانه سعید نعمت‌الله با موضوع روابط دو برادر در بستر خانواده دانست، در خلاصه داستان سریال زمین گرم که برای سی قسمت طراحی شده آمده است: بعد از سال‌ها بی‌خبری دو برادر از هم، برادر بزرگ‌تر که آخرین ساعات حیات خود را پشت سر می‌گذارد به سراغ برادر کوچک‌تر می‌رود تا وصیت کند؛ وصیتی که زندگی برادر کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می‌کند.

مرجان شیرمحمدی، علیرضا خمسه، اصغر همت، نادر فلاح، کامران تفتی، دنیا مدنی، علیرضا آرا، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، صادق برقعی، ندا عقیقی، مرتضی درویش‌زاده، مسعود شریف، علیرضا اولیایی و وحید فعال بازیگران این مجموعه مناسبتی هستند، زمان پخش : این سریال در شب‌های ماه محرم از ساعت ۲۰/۴۵ روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت، سریال بوم و بانو از شبکه دو ، سریال زمین گرم از شبکه سه ، سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور هم برای پخش در دهه آخر ماه صفر برای شبکه سه سیما در حال تصویربرداری است.

منبع : شبکه سه سیما

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied