شمانیوز

سریال خواب و بیدار یکی از سریال های به یاد ماندنی مهدی فخیم زاده است که در سال 1380 تولید و از شبکه یک سیما پخش شد و در زمان پخش نیز با استقبال بسیار خوب مخاطبان همراه بود....

سریال خواب و بیدار  یکی از سریال های به یاد ماندنی مهدی فخیم زاده است که در سال 1380 تولید و از شبکه یک سیما پخش شد و در زمان پخش نیز با استقبال بسیار خوب مخاطبان همراه بود. حال سریال خواب و بیدار بعد از 19 سال دوباره در لیست پخش  شبکه آی فیلم  قرار گرفته است و اولین قسمت آن نیز روز شنبه هشتم شهریور به روی آنتن می رود سریال خواب و بیدار از روز شنبه هشتم شهریور، جایگزین مجموعه تلویزیونی وفا در شبکه آی فیلم می شود.این سریال به کارگردانی و نویسندگی مهدی فخیم زاده تولید شده است. داستان سریال خواب و بیدار درباره توران است که به ناتاشا شهرت دارد و یک خلاف کار حرفه‌ای می‌باشد، پس از سالها به ایران بازمی‌گردد. او با عبدالله پلنگ که یک خلاف کار سابقه دار بوده و سالهاست کار خلاف را کنار گذاشته ‌است، شروع به سرقت مسلحانه می‌کنند، پس از مدتی پسر عبدالله دستگیر شده و… .

مهدی فخیم ‌زاده، رویا نونهالی، دانیال حکیمی، محمد صادقی، لادن طباطبایی، حبیب دهقان‌نسب، کامران تفتی، و لیلا برخورداری از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال پلیسی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال « خواب و بیدار »، از شنبه ۸ شهریور، هر روز ساعت ۱۹:۰۰ از  شبکه آی‌ فیلم  فارسی پخش و در ساعت های ۳:۰۰ بامداد و ۱۱:۰۰ روز بعد تکرار آن به نمایش گذاشته می شود.

 

منبع : پیک نت 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه