شمانیوز

ضد افتاب یکی از کاربردی ترین کرم های موجود در بازار زیبایی صورت است در اینبار می توانید با نحوه درست استفاده از کرم ضد آفتاب شمانیوز را دنبال نمایید.

ضد افتاب یکی از کاربردی ترین کرم های موجود در بازار زیبایی صورت است در اینبار می توانید با نحوه درست استفاده از کرم ضد آفتاب شمانیوز را دنبال نمایید،‌ ضد افتاب , سرطان پوست، غالباً به علت در دسترس خطر قرار گرفتن صورت در افراد میتواند ایجاد شود. اکثر ما از اهمیت کرم ضدآفتاب آگاه هستیم. اما تعداد زیادی از ما 10 درصد صورت خودرا هنگام ضدآفتاب زدن فراموش می کنیم.

در دانشگاه لیورپول انگلستان تحقیقی بر روی 57 نفر انجام شد. عکسهای با دوربین مخصوص بعد از ضدآفتاب زدن افراد گرفته شد. دراین عکسهای قسمت‌هایی که با کرم ضدآفتاب پوشانده شده به رنگ سیاه نشان داده شد، ۱۳ درصد افراد نواحی دور چشم و پشت پلک و 77 درصد فاصله بین بینی و پلک‌ها و هم‌ چنین تیغه بینی خودرا بدون کرم رها کردند.

کرم ضد افتاب

بعد از انجام آزمایش جلسه آموزشی برای افراد تدارک دیده شد ودر آن به افراد در مورد سرطان پوست در نواحی اطراف چشم آگاهی داده شد، بعد از انجام دوباره آزمایش بازهم غالباً افراد 7.7 درصد از صورت خودرا بدون کرم رها کردند. تعداد زیادی از افراد اعتراف کردند که اینکار رابه صورت ناخودآگاه و برای جلوگیری از ارتباط کرم با چشم خود انجام داده‌اند، برای مراقبت بهتر در برابر آفتاب استفاده از کرم‌های ضدآفتاب ضدآب میتواند گزینه مناسبی باشد. هم‌ چنین استفاده از عینک آفتابی با قاب متناسب میتواند نواحی اطراف چشمان شما را در برابر آفتاب محافظت کند.

 

منبع : تالاب

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه