شمانیوز
شما نیوز

ثبت نام آزمون کارشناسی 1400 آغاز شد

فرصت ثبت نام جدید و ویرایش اطلاعات برای متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از امروز ۲۱ اردیبهشت ماه آغاز شد.

کارشناسی یا لیسانس دوره ای از آموزش عالی است که تحصیل آن به طور معمول در مدت چهار سال بعد حداکثر شش سال انجام می‌شود کسب مدرک کارشناسی بر حسب رشته به دو صورت پیوسته و ناپیوسته امکان پذیر است و مدرک کارشناسی متداول ترین مدرک این دوره است.

 

زمان برگزاری آزمون

به دنبال تعویق آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ از خردادماه به مردادماه ۱۴۰۰ مقرر شد با توجه به تعویق صورت گرفته امکان ویرایش اطلاعات برای افرادی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام کردند ایجاد شد اطلاعات ثبت نامی متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت تا شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی م قرار می گیرد و متقاضیان می توانند در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل ویرایش آنها اقدام کنند.

به منظور مساعدت و همراهی با متقاضیانی که قبلاً در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ نشدند ترتیبی اتخاذ شد که این افراد در روزهای سه شنبه ۲۱ اردیبهشت تا شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحیه آن بتوانند نسبت به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ اقدام کنند بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام جدید در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ مشمول جریمه تاخیر در ثبت نام آزمون ها نیست پیش از این تعداد ۵۲۴ هزار و ۲۹۲ نفر در این آزمون ثبت نام کرده بودند. آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا در روزهای چهارشنبه ۶ مرداد پنج شنبه ۷ مرداد و جمعه ۸ مرداد برگزار می شود

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied