شمانیوز
شما نیوز

دفتر اطلاع رسانی گردشگری در فرودگاه شیراز احیا می شود

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان فارس گفت:آموزشگاه‌های تحت نظارت این اداره‌ کل آماده آموزش و ارائه خدمات تخصصی به رانندگان تاکسی فرودگاه هستند زیرا بایدبا آموزش صحیح تخصصی، خدمت‌رسانی به گردشگران را هدفمندتر کنیم.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، هادی شه‌دوست شیرازی در دیدار با مدیرکل فرودگاه های فارس اظهارداشت: در سال‌های اخیر با تحول اساسی در صنعت حمل‌ونقل پیشرفت شگرفی در صنعت گردشگری به وجود آمده و این امر مستلزم توجه نظام‌مند به ابعاد مختلف فنی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و زیست‌محیطی در استفاده از جاذبه‌های گردشگری است.

وی افزود: به دنبال تعامل با فرودگاه و شهرداری هستیم تا مشکلات رانندگان تاکسی فرودگاه را حل کنیم.

وی گفت: فارس گهواره تمدن و فرهنگ ایران است و باید در حد نام آن امکانات داشته باشد.

او ادامه داد: خواستار احیای دفتر اطلاع‌رسانی گردشگری در ترمینال خارجی فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز هستیم و باید از فضای ترمینال خارجی در زمینه اطلاع‌رسانی استفاده کنیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس بیان کرد:باید با برنامه‌ریزی و استفاده از راهکارهای عملی و قانونی، مشکلات گردشگران سلامت ورودی از کشورهای حوزه خلیج‌فارس به شیراز را ساماندهی و حل کنیم.

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس نیز در این نشست گفت: با توسعه گردشگری مشکلات اجتماعی به‌ویژه اشتغال حل خواهد شد و گردشگری در شیراز باید به جایگاه خودش برسد.

غلام‌رضا کریم آقایی تصریح کرد: حضور اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان در فرودگاه بسیار ضروری است و در توسعه گردشگری با این مجموعه همراه خواهیم بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied