`
شمانیوز
شما نیوز

مدیر عامل بانک سینا مطرح کرد:

مشارکت بانک سینا در ساخت 3 مدرسه و 2 خانه محرومان در شهرستان زلزله زده اندیکا

مدیر عامل بانک سینا از مشارکت این بانک در ساخت 3 مدرسه و 2 خانه محرومان در شهرستان اندیکا در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی و با هدف تسریع در بازسازی زیرساخت ها و فضاهای آموزشی آسیب دیده از زلزله خبرداد.

مشارکت بانک سینا در ساخت 3 مدرسه و 2 خانه محرومان در شهرستان زلزله زده اندیکا

به گزارش شمانیوز؛ دکتر ایمانی افزود: این اقدامات در تداوم اقدامات خیرخواهانه بانک سینا در اجرای سیاست ها و طرح های حمایتی جهت آسیب دیدگان زلزله اندیکا است که بخشی از آن مربوط به کمک های کارکنان بانک جهت خرید پوشاک و اقلام خوراکی مورد نیاز است.

مدیر عامل بانک سینا افزود: به منظور متمرکز شدن کمک های اهدایی بانک به زلزله زدگان اندیکا و نیز دشواری تردد به آن مناطق و تسریع در ارسال ملزومات مورد نیاز این عزیزان، مسئولان قرارگاه جهادی مهندس حاج احمد متوسلیان با بانک سینا همکاری خواهند داشت.

دکتر ایمانی در ادامه از بانک سینا به عنوان بانکی پیشگام در اجرای مسئولیت های اجتماعی نام برد و تاکید کرد: این بانک در تمامی عرصه های خیرخواهانه و انسان دوستانه حضوری فعال دارد وتداوم توزیع کمک های مومنانه از سوی بانک سینا برای آسیب دیدگان زلزله اندیکا گامی در مسیر انسان دوستی و ایفای مسئولیت های اجتماعی بانک است.

گفتنی است بانک سینا پیشتر نیز در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه اقدامات حمایتی قابل توجهی را به انجام رسانده که از جمله مهمترین آنها می توان به اهدای 51 دستگاه آمبولانس به مناطق بهداشت روستایی، کمک 50 میلیارد ریالی به مددجویان کمیته امداد امام(ره) در 7 استان درگیر کرونا، کمک 30 میلیارد ریالی جهت آزادی 157 زندانی جرائم غیرعمد، ساخت 3 مدرسه در منطقه محروم قلعه گنج و اهدای بیش از 1000 دستگاه تبلت به دانش آموزان بی بضاعت و مشارکت 20 میلیارد ریالی در طرح آبرسانی سالم و بهداشتی به روستاهای شوشتر نام برد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied