`
شمانیوز
شما نیوز

در آیین افتتاح رستوران آگلومراسیون ذوب آهن اصفهان عنوان شد

رضایتمندی و حفظ آرامش تلاشگران هدف اصلی مسئولین شرکت است

آیین افتتاح رستوران آگلومراسیون با حضور ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل، علیرضا رضوانیان معاون برنامه ریزی و توسعه ، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ، روح اله صالحی مدیر خدمات و امور رفاهی و دیگر مسولین شرکت ۲ اسفندماه برگزار شد .

به گزارش شمانیوز؛ رخصتی در این آیین ، با اشاره به دستاوردهای جدید ذوب آهن اصفهان که بالندگی بیشتر این شرکت را نوید می دهد، گفت: تلاشگران شرکت با همت و تلاش وصف ناشدنی توانستند رکورد تولید ماهانه چدن که مربوط به سال ۹۳ بود را شکسته و برگ زرینی به تاریخ پرافتخار این صنعت بیافزایند .

وی خاطر نشان ساخت : برخی مشکلات تامین مواد اولیه حل شده و امید است تولید و بهره وری به بیشترین حد ممکن خود برسد.

سرپرست مدیریت عامل شرکت گفت : بهبود تولید و شرایط اقتصادی شرکت موجب بهبود معیشت کارکنان می شود . با توجه به شرایط اقتصادی که سفره کارکنان را کوچکتر نموده ، این وظیفه را احساس می کنیم که به رفاهیات پرسنل توجه شود و معیشت آنان در اولویت باشد تا با این روش از همت تلاشگران شرکت قدردانی شود .

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی نیز در این آیین گفت : با توجه به شیوع بیماری کرونا ، فرصتی بود تا برخی رستوران ها که احتیاج به تعمیرات اساسی داشت بازسازی و نوسازی شوند و این رستوران با زحمت و تلاش مدیریت های مرتبط به بهره برداری رسید .

وی با اشاره به اینکه اولویت این معاونت ، ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات به کارکنان شرکت است، افزود : رضایتمندی و حفظ آرامش تلاشگران شرکت هدف اصلی معاونت پشتیبانی و خدمات اجتماعی است و این بخش همواره پذیرای نظرات سازنده پرسنل می باشد .

 

روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها